Miranda Kerr

Miranda May Kerr

6,5
16 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miranda Kerr

No dobra...

użytkownik usunięty

...jest jaka jest...ale myślałam ze Orlando ma lepszy gust...co prawda o gustach sie nie rozmawia...ale ja nie mogłam sie powstrzymac...wybaczcie mi...!

Racja! Poprzednia dziewczyna Orlanda była ładniejsza i miała klasę

Euhenia_2

A to już nie jest jego dziewczyna, tylko żona ;)
Mam nadzieję, że ich małżeństwo się nie rozpadnie, jak to w Hollywood bywa ;/
Życzę im dużo szczęścia ;D

Melanie_31

Już mają syna więc współczuje, ale Miranda sprawia wrażenie szmaty

użytkownik usunięty
0_o

poczytaj sobie o niej, jest ona moim wzorem. Ma wlasna firme ogranicznych kosmetykow, napisala ksiazke, na swojej stronie pisze duzo ciekawych i madrych rzeczy. Jest modelka bardzo dobrze zarabiajaca ale zostala nia tylko ze wzgledu ze przyjaciolka ja zapisala ale skonczyla szkole, jest wyksztalcona. Nie jest napewno szmata. :] poczytajcie wiecej na koraorganics.com naprawde ciekawych i przydatnych rzeczy mozna sie dowiedziec.

I jeszcze trzeba dodać że puściła się z Bieberem xD

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Boże jak stary ten thread, a co do tego z kim się puszcza to mi to zwisa

No spoko spoko, tylko tak dopisałam do tych wszelkich wychwalań jej osoby

użytkownik usunięty
Robaczek_12

5 lat temu bym się oburzyla że tak napisalas/es xd

5 lat temu jeszcze też ją lubiłam :P

użytkownik usunięty
0_o

poczytaj sobie o niej, jest ona moim wzorem. Ma wlasna firme ogranicznych kosmetykow, napisala ksiazke, na swojej stronie pisze duzo ciekawych i madrych rzeczy. Jest modelka bardzo dobrze zarabiajaca ale zostala nia tylko ze wzgledu ze przyjaciolka ja zapisala ale skonczyla szkole, jest wyksztalcona. Nie jest napewno szmata. :] poczytajcie wiecej na koraorganics.com naprawde ciekawych i przydatnych rzeczy mozna sie dowiedziec.

Euhenia_2

Skoro o niej tak mówisz pewnie ją znasz. Chodzicie na kawe, rozmawiacie o różnych sprawach i śmiejecie się razem? Musiała Ci podpaść, bo uważasz że nie ma klasy. Ludzie zastanówcie się co piszecie! Nie znam- nie oceniam! Jest takie fajne przysłowie: "Nie oceniaj książki po okładca". Mogę powiedzieć że nie grzeszy urodą, bo ją widzę; na zdjęciach, okładkach... Ale na pewno nie moge ocenić jej charakteru. Nigdy jej nie widziałam na własne oczy i niegdy nie miałam tej przyjemności ją poznać!
Pozdrawiam

a co jej brakuje

Ładna : http://images43.fotosik.pl/1409/d4ddb300b1addc0d.jpg

Ludzie, przecież ona jest bardzo piękną kobietą!!! Nie wiem jak możecie mówić, że nie grzeszy urodą, nie ma klasy czy, że sprawia wrażenie szmaty!!! Ona jest śliczną, mądrą kobietą, ma swoją klasę, dobrą figurę i rewelacyjnie się ubiera :)! I w przeciwnieństwie do większości gwiazd, na zdjęciach od paparazzi zawsze jest uśmiechnięta :)

eh... ja was ludzie za żadne skarby nie rozumiem. nie musi być w waszym typie, ok ja to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale kiedy piszecie, że jest brzydka, paskudna i sprawia wrażenie szmaty to już jest przysłowiowy ból dupy. wiadomo Orlando przystojny facet, ale cóż panie musicie jakoś żyć z tym, że szczęśliwy i zakochany. spuśćcie z siebie trochę powietrza i otwórzcie oczy. nie oszukujcie same siebie. :-)

softy_girl

Po prostu zazdrość.

softy_girl

najwidoczniej mieli rację :P

użytkownik usunięty

Ciekawe jak ty wyglądasz,bo żona Orlando jest bardzo piękna wg mnie.
A zastanawiam się jak ty możesz wyglądać skoro tak piszesz.
A po drugie nie bądż infantylna. Męża czy żonę dobrze jest też dobierać pod względem charakteru i wnętrza,a my na podstawie zdjęcia nie jesteśmy w stanie określić jak wartościową człowiekiem jest ta kobieta.
Ja jestem mężczyną i dla mnie niezła laska. Niejeden facet gdy idzie ulicą ze swoją dziewczyną czy żoną to pewnie ślini się na jej widok hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones