Mirosław Zbrojewicz

7,4
23 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Zbrojewicz

Ciśniecie go że gra w takim Kac Wawa, a to jego wina, że takie filmy teraz robią? Jakoś musi zarabiać na życie, samymi wspomnieniami z Chłopaki nie płaczą rodziny nie wykarmi

Lestero

Celna uwaga.

Lestero

Ty się ogarnij on ma tyle pieniędzy że nie musiał grać w Kac Sraka.Ale po prostu jest łakomy na pieniądze i chce mieć więcej.

karpiok23

Prawdziwy szanujący się aktor nie powinien przebierać w rolach tylko grać to co mu dają. I faktycznie to nie jego wina że takie chłamy ostatnio kręcą, on tylko gra tak jak oni w scenariuszu mu napiszą, patrząc na jego imponującą filmografię i kilka świetnie zagranych i zapamiętanych ról można stwierdzić że dobry z niego aktor dlatego też tak często jest angażowany do nowych produkcji. A co ciebie boli że on przyjmuje role i cały czas zarabia na życie? Jego sytuacja finansowa mnie nie interesuje i nawet jeśli ma dużo pieniędzy to nie znaczy że ma przestać grać

glazur

No ale mógłby brać rolę w solidniejszych filmach a aktorem jest dobrym np.Gruchę w chłopaki nie płaczą zagrał perfekcyjnie.

karpiok23

Haha, już wyobrażam sobie jak odrzucasz jakąś propozycję bo masz wystarczająco pieniędzy

szulu7

Ale ja w przeciwienstwie do niego nie mam jakis 2 mln. Zl. Na koncie w przeciwienstwie do miego czyli dZiecko nie udzielaj sie.

karpiok23

Pieniędzy nigdy nie jest za wiele, i zawsze można je w dobry sposób wydać. Tobie nic nie ma do tego w czym gra, bo to jego sprawa. Ty możesz co najwyżej ocenić czy zagrał dobrze czy źle, bo ważne jest czy zagrał dobrze w złym filmie a nie jest dobrym aktorem dlatego, że zagrał źle w dobrym filmie. Ale jakie to dorosłe nazwać kogoś z odmiennym zdaniem dzieckiem :) Tak do Ciebie rodzice mówią, jak chcesz im coś powiedzieć?

szulu7

Przestan bredzic gimbusie

karpiok23

Oj chyba zabrakło argumentów :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones