Monika Rosca

7,4
269 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Rosca

Monika Rosca to była przyjaciółka mojej byłej nauczycielki polskiego. Jak omawialiśmy W pustyni i w puszczy to musieliśmy obowiązkowo obejrzeć ten film z nią. Nauczycielka cały czas o niej gadała i o castingu.

AliceJ

To musiało być bardzo interesujące, niestety nie dla takiego pustaka jak ty.

bapoza

Dlaczego sądzisz, że jestem pustakiem?

AliceJ

to widać po twoim guście filmowym

chieminsky

Mam gust jaki mam, niektórzy mają gorszy. Nie ocenia się człowieka tylko po guście filmowym

AliceJ

tez tak twierdze......za to po wypowiedziach na forym widac kto pustak;)

lapus_2

Nie znasz mnie tak naprawdę, więc nie zakładaj, że jestem pustakiem...

AliceJ

nie zrozumiałas mnie:(, myśle tak jak Ty, a nie jak poprzednicy......nie mozna oceniac ludzi przez pryzmat filmów które ogladali, pozdrawiam Alice

lapus_2

Bardzo przepraszam:)
Od nadmiaru nauki już mi się wszystko wali :D
Żeby kogoś naprawdę ocenić trzeba go poznać.
Pozdrawiam :)

AliceJ

ja tez cie nie znam i zle nie zycze ale underworld dalas 10 i ip mam tez a to juz przeaajace troche

chieminsky

Przecież wiadomo, że najlepszy gust filmowy mają miłośnicy "Piły" i innych horrorów dla rzeźników ;)

AliceJ

Dzień dobry,
przygotowuję materiał telewizyjny na temat Moniki Roski. Chciałabym dotrzeć do nauczcyielki, o której Pani pisała. Czy mogłaby się Pani ze mną skontaktować? Nie mogę do Pani napisać tutaj, na Filmwebie, więc będę bardzo wdzięczna za Pani numer telefonu lub adres email (bądź jakikolwiek inny kontakt) przesłany na adres: programtelewizyjnykontakt - na serwerze gmail (proszę dopisać "małpę" i po "małpie" gmail, a po gmail "kropka" i com). Sprawa pilna. Ogromnie dziękuję za pomoc!

katarzynakaminska01

PS Instrukcja adresu email tak skomplikowana, ponieważ portal blokuje wiadomości z adresami email - proszę wybaczyć.

katarzynakaminska01

Udało się? :D

AliceJ

A wiesz może czy wyszła za mąż? Ma dzieci, gdzie teraz mieszka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones