Monika Rygasiewicz

8,4
2 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Rygasiewicz

Bardzo fajny "MILF`ik"! Zdjęcie tutaj niezbyt udane, w filmie wyglądała duuużo lepiej!

res7777

Dokładnie,od razu mi wpadła w oko.Sekretarka marzenie.

kleju30

Dokładnie! A jak sprawdziłem ją tutaj to wymiękłem, bo dawałem jej góra 32-33. Fajna kobitka.

res7777

Mogła by zagrać w tym filmie raczej wątek o nepotyzmie,bo reżyser zamiast dać zarobić aktorce wolał zatrudnić panią od nieruchomości(żonę)

miarara

A to żona Rurki? Hm... w takim razie to rzeczywiście ciekawa zbieżność z tym wątkiem w filmie...On widać za bardzo wziął sobie do serca kwestie realizmu:) Albo chciał się pochwalić żoną:)

res7777

hehe,albo rzeczywiście chciał zaoszczedzic i zagrala za pol stawki ;)

miarara

Albo wiesz, w ogóle za darmo - w "barterze", w zamian za pokazanie się na dużym ekranie:) Ale trzeba jej oddać, nieźle kobitka wygląda, niejedna nastolatka mogłaby figury pozazdrościć

res7777

Trzyma się świetnie :)
Możesz sobie przejrzeć jej publiczną galerię na fb(jesli masz) pod danymi Monika Rygasiewicz-Rurka

miarara

Dzięki dzięki! Trzeba będzie zajrzeć:) Pozdrawiam!

res7777

Powinna dostawać więcej ról gdzie pokaże trochę ciała.

Koneser_Kielce

Tak! Jestem tego samego zdania! Szkoda, że w Na układy konkretniej nie rozwinęli tej sceny, jak dobierała się do szefa...:) Gdyby ja tak rozebrał chociaż do bielizny....:) Pozdro!

res7777

mam wrazenie ze jakby rozebrala sie do bielizny to ... bys sie spuscil :)

Monikaslask

co to ma być niby za tekst? ciemna strona internetu - byle cham czy chamka mają wolny dostęp do dyskusji... hm,
ale jak masz problemy z seksem nikt cie nie chce i nie prawi ci komplementów to idź do psychiatry albo do programu damy i wieśniaczki... może jakimś cudem zrobią z ciebie... damę (choć nie sadzę)

res7777

Hehe tobie brakuje sexu skoro az tak bardzo żałujesz ze nie rozwineli tej sceny. pewno bys mial do czego walic bo tak to kobieta nie chce z toba

Monikaslask

głodnemu chleb na myśli, to że jesteś widocznie tak brzydka, że się brandzlujesz co drugi dzień bo nikt cię nie chce i hejtujesz panią Monikę bo przy niej nikt by na ciebie nie spojrzał to nie znaczy, ze inni mają takie same problemu. aczkolwiek coś mi się wydaje, że widząc twój prostacki język, to ty nie jesteś żadną dziewczyną tylko jakimś sfrustrowanym koniobijcą który myśli, ze wszyscy maja takie problemy jak ty. Na szczęście nie mają idź snuć swoje fantazje na jakieś strony dla takich jak ty

res7777

res7777

res7777

Jestes tak głupi ze szkoda słów. Koles miales nadzieje ze kobieta rozbierze sie w filmie choć do bielizny- widac jaki jestes napalony koniobijca!!!

Monikaslask

trudno o kogos głupzszego niz ty takie internetowe nic, a jak nic cos pisze to mi to wisi. Bij se tego konia i daj se spokój z internetem bo z każdym wpisem robisz z siebie większego barana

res7777

wiekszym debilem to tylko jest ten ktory cie zrobil , serio !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones