Natasza Urbańska

3,5
4 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natasza Urbańska

Ambitna w złym tego słowa znaczeniu, pcha się do wszystkiego, ale jakoś talentu wielkiego nie ma. A to, co odstawiła w tym filmie "Bitwa Warszawska", to są już jakieś kpiny. Zero aktorstwa. Tylko mizdrzenie się i strojenie głupich min.

robokopo

Tak się gra jak scenariusz pozwala.Ktoś napisał tą role ktoś to wyreżyserował.Taką miała role tak miała według scenariusza zagrać i zagrała żadna w tym jej wina że scenariusz filmu i jej rola była kiepsko napisana i film złe wyreżyserowany.W historii kina jest wielu wybitnych aktorów którzy zagrali bardzo kiepskie role i to nie przez to że źle grali tylko scenariusz dla ich rol był kiepski oraz słabo wyreżyserowany.

gryzli1977

Bzdura do potęgi. Tak "gra", jak jej antytalent jej nie pozwala.

robokopo

To, co Ty opowiadasz, to bzdura do potęgi. Może nie jest najwybitniejszym talentem aktorskim ostatniego stulecia, ale zasadniczo to jak gra aktor nie zależy tylko od niego samego. Aktora ustawia reżyser, taki Polański był w stanie ustawić sobie nawet bardzo kiepskich odtwórców. Zresztą zwróć uwagę na to, jak gra taka Zielińska w "Barwach szczęścia", a jak gra w "O mnie się nie martw", gdzie reżyser i scenarzystki stoją o niebo wyżej.
Nawet najwybitniejszy aktor nie obroni się w każdym filmie i na odwrót - słabszy aktor bez doświadczenia potrzebuje pomocy.

robokopo

Zgadzam się :) Ładna z niej kobieta i to wszystko co można powiedzieć. I rzeczywiście ciągle jakieś miny robi, nie tylko jak gra, zupełnie jakby parodiowała stare filmy ekspresjonistyczne. Co ona w ogóle robi na filmwebie i my w tej dyskusji...? :( Pozdrawiam :)

monica80c

No ona niby jest aktorką... Choć dla mnie aktorka z niej jak z koziej dupy trąba...

robokopo

A widziałeś ją na scenie?

użytkownik usunięty
robokopo

Ma śliczną buzię ale po prostu jest amatorką .W sumie akurat w tym filmie mogło się nawet przydać... "Do dupy z takim strzelaniem moja panno" XD

robokopo

użytkownik usunięty tutaj akurat buzi nie pokazałeś ale na pewno masz dupe na ryju i ciekawe jak ty byś strzelał pewnie jak slon do kangura
littlelotte52996 ja widziałam
robokopo jakbyś oglądał serię 3 fala zbrodni to ona została zgwałcona a później straciła dziecko i nie mogła już więcej urodzić a jeszcze przed gwałtem o mało co nie straciła męża z którym nie długo miała brać ślub a więc ona była w kompletnym szoku a więc jej się nie dziw i z ciebie komentator jak z koziej dupy trąba i ty to masz niby talent nad talentami pewnie wykształcenie masz na murarza kurde

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones