Natasza Urbańska

3,5
4 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natasza Urbańska

Słuchajcie! Czytając niektóre wasze wypowiedzi po prostu mam ochotę się zrzygać!
Nie znacie dziewczyny, a oceniacie! Wszystko co osiągnęła, osiągnęła cholernie ciężką pracą. Nie jest prawdą to, że wszędzie ją wpycha Józefowicz. Ryczeć mi się chce, jak czytam, że Natasza jest taka, czy owaka! Proszę was przestańcie! Ta dziewczyna nie zasłużyła sobie na takie opinie z waszych niewyparzonych mord! Wiem, Natasza nie jest idealna,ale chyba nikt nie jest. Pokochałam Nataszę 5 lat temu i od tego czasu kocham ją tylko jeszcze bardziej! Nie wiem, co was do niej zniechęca. Ona jest niesamowicie przestronna i utalentowana, ciężko pracuje, stara się jak może, a mimo tego jej się nie udaje. Wszystko co osiągnęła osiągnęła wyłącznie swoją wieloletnią ciężką pracą. Ma kochającą rodzinę,dla której chce jak najlepiej. Mówiąc źle o Józefowiczu ranicie Nataszę. Nie wiem jaki straszy pech ją prześladuje, że jeszcze nie spełniła swoich marzeń,ale liczę na to, że w końcu jej się to uda. Pozdrawiam i proszę was nie obrzucajcie jej błotem!

tunia_zn

Ogarnij się gdyby nie Józefowicz nikt o tym beztalenciu by nie słyszał!To samo się tyczy Mandaryny gdy nie jej mąż Michał to by nikt jej nawet nie słuchał!

paul_van_dyk_87

śmieszny człowieczku co to za porównanie Mandaryna a Natasza? Też mam tego dość i osłabia mnie to każdy praktycznie obrzuca ją błotem;/;/;/; Czemu? Bo jej się udało? Bo jest zdolna i utalentowana? Bo umie i śpiewać i tańczyć. Bo nie jest wulgarna jak jakaś pokazująca sztuczne cyce Doda? Bo nie wlezie na scenę i nie krzyknie : Jesteście k.... zaj.... ? Zawsze to samo jak ktoś w Polsce ma talent i urodę to się go gnoi;/ a co do Józefowicza to nie znam go osobiście nie interesuje mnie jego życie prywatne, ale talentu nie można mu odmówić. Dlaczego ludzie oceniają znanych nie poprzez ich dorobek artystyczny tylko przez to z kim sypiają. A skoro tak robią to czemu 90% społeczeństwa lubi Dodę;/? Nie rozumiem. Mało tego zauważyłam, że jak coś jest naturalne i wesołe a nie plastikowe i sztuczne jak większość rzeczy związanych z kulturą (muzyka,film) to jest dnem przykład właśnie Natasza. Dzięki Tunia za post pozdrawiam

paul_van_dyk_87

Podłożyła głos w jednej animacji, zagrała krótką rólkę w "sztosie" i grała w "fali zbrodni". Nie ma za co ją wychwalać ani gnoić. Pamiętajmy, że to portal filmowy, na którym ocenia się aktorów za umiejętności aktorskie, a nie naszą sympatie lub jej brak. Umiejętności Nataszy, jeszcze nie znamy.

tunia_zn

Zgadzam się ,a Natasza jest super! Uwielbiam ją ,jest utalentowana -pięknie śpiewa ,tańczy oraz jest piękna.

tunia_zn

Proszę bardzo "zrzygaj się"! Jak Cię pie*rzy ktoś tak wpływowy to jesteś gwiazdą? Jest piękna to fakt, ale są osoby milion razy zdolniejsze, które nic nie zwojują bo nie dały!

tunia_zn

Aż się boję zapytać... Co to znaczy, że kobieta jest "przestronna"?

Fiorentinka

Jest przestronna w środku...;p
Jakość zamieszczonego tematu, wspaniale obrazuje jacy ludzie "kochają Nataszę"

Fiorentinka

Z pewnością chodziło o "wszechstronna", ale przestronna też brzmi ładnie
Nie ma się czego bać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones