Natasza Urbańska

3,5
4 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natasza Urbańska

moment, kiedy strzela z karabinu- tak naturalnie oddane emocje, iż moja ocena nie powinna chyba nikogo dziwić.


Zastanawiam się, co pchnęło Hoffmana...

w zwiastunie filmu wogóle mi się nie podoba , jest bardzo sztuczna...

BRILLANTE

Pewnie spodobała się Hoffmanowi jako kobieta.. No ale czy w tym przypadku uroda idzie w parze z talentem aktorskim? To się jeszcze zobaczy...

użytkownik usunięty
lukasz010793

raczej nie

użytkownik usunięty
lukasz010793

Jest wiele ładniejszych kobiet , które by napewno lepiej zagrały.

Dokładnie to samo rzuciło mi się w oczy. Bardziej wygląda to na orgazm, niż na moment, kiedy się do kogoś strzela/zabija go...

użytkownik usunięty
John91

dokładnie

"Orgazm w okopach" jak to pięknie brzmi :)

Coś mi się przypomniało w jednym z wywiadów coś tak przebąkiwała że całując się z Borysem Szycem wyobrażała sobie że to jej mąż. W takim razie może w tej scenie, gdy strzela z karabinu też myślała o Józefowiczu i stąd ta mina :D

użytkownik usunięty
rusekolsztyn

może:) Żałosna jest Nataszka. Bez Januszka nie istnieje. Głupia dziewucha, skoro daje tak sobą pomiatać.

W pełni wszystko popieram :) Na moje oko to był orgazm wielokrotny :D

użytkownik usunięty

no ten moment jest rzeczywiście...dziwny ? sztuczny ? kto jej kazał taka mine strzelic i czemu bez przerwy ja pokazuja..
zobaczymy jaki bedzie film

Nie chcę oceniać na podstawie tej jednej sceny.A kto powinien według Was zagrać w tym filmie zamiast niej ?

Zacytuję jednego istotnego mężczyzne, biorącego udział przy tym filmie "[...] chodzi o to, żeby te filmy oglądali nie tylko starsi, ale i młodzież. Musimy ich przekonać ich językiem. [...] Bo jest Szyc, jest URBAŃSKA, a do tego jest 3D."
Wynika z tego, żę Urbańska pojawi się w tym filmie, aby zachęcić młodzież do ogladania. Cóż....mnie jakoś nie zachęca. Popieram wszystkie poprzedzające mnie wypowiedzi w stylu "orgazm w okopach" ;p A jak gdzieś trafiam na zdjęcia promujace film z jej niby zmęczoną i zamartwioną twarzą, to śmiać mi się chce ;p

użytkownik usunięty
_Ula_D

Haha.. Urbańska ma przyciągnąć młodzież?? No w moim przypadku to jest raczej odwrotnie. Juz bym cyba bardziej zniosła Cichopek w tej roli. Nie wiem jak wy ,ale ja po prostu Urbańskiej nie trawie najbardziej jak się da. Wszędzie się wpier**.

użytkownik usunięty

chyba*

użytkownik usunięty

Ona to jeszcze - przynajmniej buzia ładna a Szyc?! Sorry ale ten koleś jak dla mnie może grać tylko cwaniaczków i przestępców (i to nie najlepiej)

użytkownik usunięty

A ja tam lubię Szyca :)

użytkownik usunięty

Co z tego, że ładna? Gra dużooo gorzej od niego.

użytkownik usunięty

Ciekawe że scenariusz filmu bardzo przypomina ogniem i mieczem. Nawet Bohun (aktor który go grał) będzie - widziałem na jednym zwiastunie. Błędem moim zdaniem jest zatrudnienie znanych aktorów. Moim zdaniem szkoły aktorskie wytwarzają w ludziach taką manierę "artysty". Najlepsi aktorzy na zachodzie nie mieli szkół aktorskich.

użytkownik usunięty

Polskie szkoły narzucają manierę. W USA gra się Stanisławskim- tę metodę można pojąć bez szkoły.

W USA gra się kilkoma metodami, nie upraszczaj. Co szkoła, to metoda.

To nieprawda, że najlepsi aktorzy nie mieli szkół aktorskich. Możesz podać przykłady tych najlepszych wg Ciebie aktorów?

użytkownik usunięty

Miałem okazję obejrzeć "Bitwę..." i fakt ona gra strasznie (nie wiem czy można to nazwać grą aktorską). Niektóre dzieci są bardziej przekonujące. Już jej pierwsza kwestia mówiona w filmie- słychać było brak przejęcia, sztuczność. Pomijam fakt że film bardzo słaby.

Powiem tak, akurat z zwiastunie mi sie podobało, jak był moment strzelania, ale co do talentu jej to nie wypowiem sie, bo wszystko już wspomniane zostało.

Jestem świeżo po "Bitwie..." i przyznam, że poszłam na seans uprzedzona, ale Natasza zrobiła wszystko, żebym tylko utwierdziła się w mojej ocenie. Ona się do filmów nie nadaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones