Nathaniel Lees

7,3
1 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathaniel Lees

Widząc gościa już w "Matrixie" myślę sobie o nim "ten stary człowiek", ale patrzę na datę urodzenia - toż ja już się do szkoły prawie szykowałem, gdy on się dopiero urodził :)

Max66

Ja to nazywam "przebieg miejski." :) Ale w tym wypadku to po prostu błąd Filmwebu. Lees urodził się w 1952, nie w 1972, więc jednak wygląda na swoje lata.

madziar_2

To całkiem zmienia postać rzeczy.
Czyli klasyczny "błąd w Matrixie" :) Szkoda, że nie sprawdziłem, zanim się wygłupiłem :)

Max66

Żadne wygłupiłem, nie przejmuj się. :) Często się zdarza, że ludzie kompletnie nie wyglądają na swój wiek. I w jedną i w drugą stronę. Ja na przykład mam w tą gorszą - wyglądam na o 15 lat więcej, niż mam na papierze.

madziar_2

W każdym razie złamałem własne zasady, które zwykle podpowiadają mi, że gdy jakaś informacja budzi moje wątpliwości, to zanim uwierzę, porównuję ją z informacjami z innych źródeł.
W moim z kolei przypadku, zazwyczaj odejmowano mi lat w stosunku do rzeczywistego rocznika - ale w obliczu nadchodzącej starości to się może zmienić :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones