Nick JonasI

Nicholas Jerry Jonas

7,1
4 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Jonas

To Ja ---> Fanka Jonas Brothers
pfff jak wolicie "głupia małolata , co Nick (i w ogóle JB) zrobili papke z mózgu" Ja Ich Kocham !!!!

A piosenka "when you look me in the eyes" --> jest PIĘKNA!!!

Czekoladova_Czekolada_

Oj Princeska my to takie same poglądy mamy... Uwielbiam JB i ich muzę. when you look me in the eyes jest super, jak zresztą wszystkie ich piosenki. Mogą mówić o mnie co chcą, Jonasów nigdy się nie wyprę!

mithie

tez lubie jb :)

Violettelle

tak tak jesteś głupią małolatą i to do potęgi

Czekoladova_Czekolada_

Ja również jestem wielką fanką JB już od dawna zanim jeszcze stali się tak strasznie sławni =)

Czekoladova_Czekolada_

No i Dobrze.! Jestem 'Głópią Małolatą Do Potęgi'. Wiesz, jakoś Szczególnie Mi To Nie Przeszkadza... Nie Liczy Się Dla Mnie twoje Zdanie. Mam Cię głęboko i Szeroko. Mów Co Chcesz, Myśl Co Chcesz, zakładaj Sobie Anty Cluby Jonasów. Wali Mnie To. FACK.!

Czekoladova_Czekolada_

Też ich uwielbiam i chciałabym zeby zagrali bardzo duzo koncertów w Polsce i to nie tylko w duzych miejscowościach. I tez J.B nigdy sie nie wypree.!

Czekoladova_Czekolada_

Kocham Jonas Brothers !!!!!!!! Ich piosenki są prześliczne wszystkie bez wyjątku. Mogę się założyć, że wszyscy którzy krytykują ten zespół nawet nie słyszeli ani jednej ich piosenki.To prawdziwi artyści sami grają i piszą teksty, które naprawdę poruszają serca nie tylko małolatów! Pozdrawiam wszystkich fanów JB:)

magwiangel

Biedne dzieci. Może kiedyś przejrzycie na oczy, i uznacie tych lalusiów
za coś, czym rzeczywiście są (nie napiszę, co sama o tym myślę, gdyż nie
chcę bluźnić na forum na które zaglądają małoletnie fanki tego, ekhm,
zespołu) . Życzę szybkiego powrotu do pełnej równowagi psychicznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones