Nick StahlI

Nicolas Kent Stahl

6,7
3 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Stahl

http://www.kultura.banzaj.pl/Nick-Stahl-aktor-znany-z-Terminatora-3-zaginal-5012 4.html mam
nadzieje, że się odnajdzie

Alicja147

Odnalazł się, jest na odwyku. Po takiej porażce jaką odwalił w Terminatorze 3 lepiej żeby siedział już cicho. Za zbrukanie postaci Johna Connora ten pseudoaktorzyna ma u mnie przechlapane.

Heatseeker

ukrywał się przed Terminatorem

Sztocky

Parsknęłam i mi zielona herbata wyleciała nosem... Chyba cię nie lubię :)

użytkownik usunięty
zarazzapomnelogin

Ale avatar Twój lubię.

To się chyba zawstydziłam. Tzn. avatar się zawstydził. Treat me like your mother ;)

użytkownik usunięty
zarazzapomnelogin

Prawie się zaczerwienił!

M-A-N-I-P-U-late.

Sztocky

Hahaha, dobre :)

Heatseeker

To nie jego wina, lecz scenariusza. Arnold też zagrał poniżej oczekiwań, a chyba nie powiesz, że nie potrafi grać terminatora?

marcin261287

Podobno James Cameron odmówił reżyserowania, bo nie mógł pogrzebać w scenariuszu. I w taki sposób strzelili sobie w kolano!

h3b4n

Cameron przez lata powtarzał, że dla niego historia zamknęła się po T2 i nie chciał kontynuacji. Oczywiście to stanowisko uległo zmianie gdy został producentem Dark Fate.

Heatseeker

No tak bo winni są aktorzy, a nie reżyser i scenariusz, twoim tokiem rozumowania można by rzec że Batman i Robin oraz Batman Forever to filmy dobre a aktorzy kiepscy bo słabo zagrali głównych bohaterów.

Problem w tym że nawet gdyby zagrał Edward Furlong to wyglądałbym jak ćpun, bo wtedy nieźle dawał w żyłę. Myślisz że uratowałby film, nie mógłby go pogrążyć jeszcze bardziej. Ogólnie co by tu nie mówić T3 nie miał klimatu jakie posiadał T1 i T2. Więc nie obwiniałbym tutaj aktorów, mimo iż swoją cegiełkę też dołożyli na niekorzyść filmu.

Alicja147

Spotkał Furlonga w drodze do chaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones