Nick WechslerII

Samuel Nicholas Wechsler

6,7
687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Wechsler

W "Roswell' jest nijaki pod względem wyglądu ;) jak i ta jego rola, a teraz oglądam go na Google i okazuje się, że całkiem niezły facet z niego, interesujący. Chciałabym tylko jeszcze zobaczyć któryś z jego ostatnich filmów by móc ocenić nie tylko fizjonomię tego pana :)

777temida

Miałam niemal identyczne spostrzeżenie co do jego irytującej roli i wyglądu wyżelowanego gogusia w Roswell. Zobaczyłam go przed chwilą w nowym serialu Revenge i gdy sprawdziłam w obsadzie kim jest ten przystojniak, ledwo mogłam uwierzyć, że to Kyle z Roswell ; ).

Jest teraz idealnym zobrazowaniem mojej teorii, że zarost u facetów jest piekielnie sexy ^^.

MademoiselleDrama

kurde 15odcinków obejrzałam z revenge zeby dojść do tego że on poprostu jest z roswell tylko szkodaże znowu ma jakaś nie szczęśliwą role do zagrania

nirvanka99

w Revenge wydał mi się znajomy, ale nie wiedziałam kto to, a teraz zaskoczenie to Kyle z Roswell :D

MademoiselleDrama

Zgadzam się, jest fantastyczny. Zwłaszcza, gdy się uśmiecha. Można paść :)

777temida

W "Roswell" była całkiem zabawną postacią, choć nie w począowych odcinkach. Bardzo lubiłam tę postać - był o niebo lepszy od niejakiego, świętoszkowatego i drewnianego Maxa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones