Ninel Conde

Ninel Herrera Conde

7,4
256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ninel Conde

Ładna gębka,niezla figura i mega cycki,ale kurna co ona ma z tyłkiem?.Wygląda jakby nosiła tam poduszki!

Razor_2

ona se silikon wszczepiła na tyłku :D podniosła tyłek :D

sydziuchna

dupa pawiana

olinka8only

cycki też ma z silikonu

ania8718

90% jej ciała to plastik:P

sydziuchna

Rozumiem że można tyłek wymodelowac czy coś w tym stylu,ale aż tak?.Porażka tym większa że nogi ma szczupłe i ten tyłek "świeci" się jej z daleka,widać też że kamera niechętnie pokazuje ją z boku:).

Razor_2

Według mnie, ten jej kuper wygląda po prostu śmiesznie. Piersi też są zdecydowanie za duże. Nie mam nic do operacji plastycznych, ale tylko jeśli ktoś robi je z umiarem i rozsądkiem...

Razor_2

W krajach latynoskich duże pupy są piękne. Nawet w majtkach są wkładki powiększające, aby tyłek był większy.

nm_1996

chciałam to samo napisać, ale widzę, że już o tym wspomnieliście : P faktycznie ten zadek jest jakiś nie teges xd poza tym do tego tyłu ma za chude nogi i jak chodzi, robi to okrakiem xdd

Razor_2

Jest odwrotnie. Cycki ma napompowane wymiona. Pupe ma piękna, mega seksowną. Moza ciut za dużą, ale i tak lepsze to niż świecie plaskodupie.

Edna_fw

Zwiedle plaskodupie mialo być. Pisząc z tableta trzeba sprawdzać na każdym kroku, bo wie lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones