NinjaV

Watkin Tudor Jones

7,6
2 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ninja
etsukokeehl

Wygląda jak psychol, który dopiero co zbiegł z psychiatryka i nawciągał się koksu, oraz zeżarł 100 grzybków halucynogennych. A jego muzyczny projekt - Die Antwoord - tylko potwierdza fakt, że gość lubi się dobrze porobić chemią.

grimfather

Nie wiem, lubię takie klimaty, a koleś jak dla mnie jest zajebisty w tym co robi + ma bezbłędną stylówe

etsukokeehl

A co on takiego robi?

Ra_s_al_Ghul

Muzykę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grimfather

nie zmienia to faktu, że jest bezbłędny - dla mnie ikona autokreacji. :D

grimfather

Genialne podsumowanie jego wyglądu.

grimfather

Nie przepadam za ich twórczością, ale i on i Yolandi mają oryginalny image i za to ich lubię. Nie boją się opinii społeczeństwa i nie są szarymi nudnymi człowieczkami.

natsu

Dla mnie image to miało The Prodigy (dawno temu), a aktualnie to nie wiem. Może legenda punka - Killing Joke? [www.youtube.com/watch?v=Kaz9z_8Lwt8].

Die A. zawsze mi się kojarzyło z wiochą. Nie chodzi mi o muzykę, bo tę jestem w stanie przyswoić (ba! niektóre utwory mi się podobają...). Chodzi o ich lansiarski styl, w ogóle mi nie pasujący. Taki zespół dla nastolatków typu "YOLO & SWAG".

grimfather

chyba fag & fag

grimfather

ich styl jest absolutnym przeciwieństwem tego co właśnie opisałes. sami wiele razy podkreslali, że nie obchodza ich drogie ciuchy. maja nawet piosenke o tym, że nie obchodzą ich lansiarskie ciuchy

MrEggplant

Mr zgadzam się z tobą w 100% , co niektórzy piszą takie pierdoły że się czytać odechciewa.

max242

dokładnie

max242

Na szczęście żyjemy w wolnym kraju, w którym nikt Ci nie każe czytać moich komentarzy.

MrEggplant

"nie obchodza ich drogie ciuchy" - w którym miejscu wspomniałem o >drogich ciuchach<? Czytaj ze zrozumieniem, zanim się wypowiesz.

BTW lanserem można być ubierając się w lumpeksach - nic nie stoi na przeszkodzie.

Dodam jeszcze, że definicja słowa lans jest na tyle obszerna, że pasuje i do Biebera, Lady Gagi, ulicznego grajka, tępej dzidy i Die Antwoord.

grimfather

od kiedy grzyby są chemią?

cyxuvek

:) Przyznać muszę, iż to pytanie mi się psodobało. Nie są - chociaż zawierają substancje, które można uznac za chemię. Czosnek również nie ma teoretycznie nic wspólnego z chemią, ale tak się składa, że każdy produkt, jaki spożywamy, choćby był nie wiem jak naturalny, jest zwykłą chemią.
Prywata (oj, polecę prymnitywnie...): ryja odłoń na tej profilówie, o ile znajdujesz się na niej Ty.
Prywata 2 (oj, będę miły): polecam się na przyszłość, jeśli chcesz podyskutować.

grimfather

Wtrąciłam się dlatego, że nie mogłam zrozumieć tego rozumowania, łatwiej mi pojąć, że ludzie są przesiąknięci chemią, bo nawet w przenośnej mowie czasami używamy tego stwierdzenia, żeby określić pracę naszych hormonów i tym podobnych związków wpływających na nas. Jednak zawsze bliżej mi do określania tego jako jakieś związki luB substancje, które są wykorzystywane do tego do czego są i tak stworzone. Z kwestią jedzenie zgadzam się całkowicie, bo aktualnie nie ma już naturalnych produktów. Swoją drogą i tak w fajny sposób się wybroniłeś

AD.1./aż tak razi ?
AD.2.(mam nadzieję, że miło dociekam) /czy wiadomo już jakie tematy będą mogły być zawarte w tej dyskusji?

cyxuvek

1. Odstrasza, nie razi. Odstrasza tym, że nic nie widać!
2. Nie wiem? Ja to nudziarz, ale jak podejmuję rozmowę, to raczej staram się być (średnio mi to wychodzi - nie ma to jak dobra autoreklama x|) spontaniczny. Najczęściej lubię pisać o tym, co mnie interesuje - o ładnych laskach, przystojnych faceta, ćpaniu, chlaniu, słuchaniu dobrej, alternatywnej, najlepiej cięzkiej muzyki, oglądaniu dobrego (nawet jeśli kiczowatowego) kina. Lubię pisać o wszystkim i o niczym. Nie lubię pisać o polityce, bo ten temat mnie wku...wia, szczególnie że większośc społeczeństwa ma niezgodne z moimi poglądy. I przekonania (ale to już bardziej w stronę religii się odnosi).

grimfather

facetach*

etsukokeehl

popieram- jest idealny <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
etsukokeehl

Ideał chyba dla fetyszystów...

etsukokeehl

osobiście omijałabym szerokim łukiem :D

etsukokeehl

Oceniacie ludzi z wyglądu ;) (nie wszyscy) Z takim podejściem ? Powodzenia

etsukokeehl

on ma tylko image, z muzyką to średnio im wychdzi.

etsukokeehl

Nie rozsmiszaj ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones