Nora Zehetner

Nora Angela Zehetner

6,6
258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nora Zehetner

Rachel Bilson/Rachel Weisz/Katie Holmes.
Po co następna taka sama?

Morgan_Mortimer_Graff

O wypraszam sobe co do Rachel Weisz proszę tu nie porównywać do Katie Holmes!! Bo to dwie inne aktorki, Rachel świetnie gra, to Katie się jej nie równa!!!:):)

Morgan_Mortimer_Graff

zgadzam się,
wszystkie ten sam przygłupawy wyraz twarzy, słodkie lalki bez wyrazu i polotu. Do tego mierne aktorki, jesli w ogole można użyć w ich przypadku określenia "aktorki".
Kate Blanchette, to jest aktorka!

Morgan_Mortimer_Graff

Rachel Weisz zupełnie inna liga, bez przesady no!

aleera89

Podpisuję się pod tym, że nie ma co wrzucać Rachel Weisz do tego samego worka co Holmes i tą tutaj! O.o Owszem, widziałam ją tylko w "Chirurgach", ale tyle mi wystarczy. Chociaż nie, w "Braciach Bloom" też podobno była. Weisz to zdecydowanie inna liga :)

Morgan_Mortimer_Graff

Tak!!!!!!!!! dokładnie ;)))

Morgan_Mortimer_Graff

nie zgadzam się weisz to inna liga ale jakim prawem mówicie że te aktorki są beznadziejne a wy jakimi aktorami jesteście bo chyba jesteście skoro mówicie o nich że są beznadziejne to sie na tym znacie nie przepadam za holmes ale sorry jakieś zdolności aktorskie posiada czy to zazdrość czy zawiść przez was przemawia trochę pokory przy ocenie mogę kogoś nie lubić ale to nie zmienia faktu że jakieś zdolności aktorskie posiada przede wszystkim aktor uczy się przez całe życie takie mam wrażenie że tak powinien przynajmniej robić ale to tylko moje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones