Norah Jones

Geetali Norah Jones Shankar

6,9
2 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norah Jones

Przez nią Jagodowa miłość była tak strasznie drętwa...ech...mam nadzieję że nie będziemy za często jej oglądać

wild_wolf

A ja się nie zgodzę. Było z wyczuciem i bez próby wyjścia na pierwszy plan (mimo, ze grała rolę 1-planową:)
Myślę, że to zdrowe podejście do tematu bo raczej nie dorównałaby doświadczonym aktorom, którzy pojawili się w tym filmie.
Mnie osobiście jej występ nie raził i nawet pasował to stonowanej i cichutkiej bohaterki. A może ją po prostu lubię i nie potrafię patrzeć obiektywnie... :)

donmarciano

moze ;P

wild_wolf

Również się nie zgodzę, akurat ta rola zagrana jest dokładnie tak jak powinno być, perfekcyjnie znaczy się. Nie wiem ile w tym przypadku, a ile kunsztu aktorskiego, ale nie da się zagrać tej roli lepiej... Właśnie taka "drętwa" główna bohaterka ma być! :)

Hoodzielec

Zgadzam się, miała zagrać trochę drętwą - i zrobiła to dobrze. Ale lepiej, żeby została przy śpiewaniu, a aktorstwo przełożyła na dalszy plan. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones