Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 107 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

... co byście zrobiły z Darylkiem, mając go do dyspozycji przez jeden dzień XD ?

abc2343

To pytanie jest niesmaczne... Pytajacego odysłam do redtube i niech tam zaspokaja swoje chore rządze... Filmweb nie jest od tego jeśli wiesz... Ale chyba nie wiesz....

Makusiek

Moje pytanie nie miało żadnych podtekstów seksualnych. Przykro mi, że tak zostało to odebrane. Przecież takich tematów jest pełno np. na forum Deppa... poza tym proponuję trochę dystansu. Mój wątek nie jest taki, żeby traktować go tak śmiertelnie poważnie jak ty...

abc2343

Ooo w takim razie odpowiem: Gdybym mogła spędzić jeden dzień z "Derylkiem" to układalibyśmy klocki lego. Albo nie! Mam lepsze! Gdybym mogła spędzić jeden dzień z "Derylkiem" to tynkowalibyśmy sufit maszynowo albo ręcznie, co mi tam, zaszalejmy! ;]

Makusiek

Oł jeeeee!

Makusiek

hahhaha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Renegade__Of__Funk

Nie wiem dlaczego utożsamiasz mój post z czynnościami seksualnymi. Czyżby "głodnemu chleb na myśli"?
Post sprzed 2 lat, więc trochę nieaktualny. Fascynacje przychodzą i odchodzą...
Co bym zrobiła 2 lata temu- obowiązkowo nauka strzelania z kuszy, surwiwal. I w sumie to by zajęło cały dzień, wieczorem jeszcze tylko seans filmowy i jest git. :)

abc2343

Nie wiem czemu sie tak probujesz teraz bronic, wiadomo o co ci chodzilo. Tekst skierowany do dziewczyn, w dodatku usmieszek na konciu, sugeruje jedno. Co innego ci chodzilo po glowie, ze bedziecie razem ukladac domino, albo puzzle 3D?
Zwyczajnie miej na tyle odwagi, zeby sie przyznac. Ja np bym sie nie krepowal co bym robil z Kim Basinger jak byla w najlepszym swoim wieku, takze kitu nie wciskaj :)

Renegade__Of__Funk

Nie, nie o to mi chodziło. Wyobraź sobie, że nie każdy myśli tylko o jednym, nie każdemu wszystko kojarzy się z seksem. I tak, miałam na myśli tylko miłe spędzanie czasu, puzzle 3D to bardzo dobry pomysł. ;)
"XD" na końcu nie sugeruje absolutnie nic, widzisz to, co chcesz widzieć.
Rozumiem, że poczułeś się urażony, że tekst skierowany do dziewczyn? Ależ możesz się wypowiedzieć, proszę! Bo masz rację powinnam wziąć też pod uwagę chłopców, przecież oni też mogą się zauroczyć.
Nie mam do czego się przyznawać. Żeby nie ciągnąć "dyskusji" dalej- jestem najprawdopodobniej aseksualna. Ty najwyraźniej jesteś bardzo seksualny, więc się nie dogadamy.
Miłego dnia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Makusiek

Głodnemu chleb na myśli.

Bejts

Trafne spostrzeżenie. XD

użytkownik usunięty
Makusiek

Ojjj, daj spokój. Autorka pewnie była ciekawa kto jakie pomysły ma. Jakbym miała "mieć na własność" na jeden dzień tego zajebistego faceta to...hm...hmmm.....hmmmmmmmm......nie wypuszczałabym go z uścisku tak jak nie wypuszczałam swojego ukochanego misia za dzieciaka podczas burzowej nocy <marzy> <3

abc2343

Oj nie pytaj, mam zbyt wybujałą wyobraźnię:P A tak serio chyba wiadomo co LOL xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Renegade__Of__Funk

^ ten komentarz jest tak żałosny że aż mnie oczy bolą hahahha. Nie znasz jej człowieku ;D

rena1352

Renia, widze , że cie to ruszylo, pewnie ci sie mlodosc przypomniala :)

Renegade__Of__Funk

Pudło, całe życie przede mną bo mam 19 lat. I nie, nic to mi to nie przypomina jedynie udowadnia jak śmiesznym i żałosnym jesteś człowieczkiem w tym swoim małym świecie:) kim ty jesteś żeby oceniać innych po jednym komentarzu? Zawsze mnie to śmieszy ile na forum jest psychologów, znawców co myślą, że poznają człowieka po jednym zdaniu.
Troche smutne to twoje życie nieprawdaż? :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Renegade__Of__Funk

Prawie się zaśmiałam :D spójrz wyżej, nie bez powodu admini zablokowali twój komentarz. Człowieku czy ty widzisz co piszesz? Po raz kolejny: nie znasz mnie.
"Żarciki" na poziomie podstawówki. "Gówniaro", "smarkata" a jednak mam więcej oleju w głowie by nie pisać komentarzy z dupy. Pisz mi więcej, czego to ja nie osiągnęłam w życiu? Niesamowite jak to wszystko sprowadziłeś do polityki i znowu pudło. Jestem na studiach za granicą i bardzo mi tu dobrze, nie mieszam się do polskiej polityki. Moje, życie nie jest smutne. Zapytałabym czy jeszcze czegoś się o mnie niesamowitego dowiedziałeś z tego komentarza ale wyciągając z nów z dupy politykę szkoda mi pisać
powodzenia w żarcikach na filmwebie, oby następny nie został zablokowany

rena1352

Admin zablokowal wpis, bo jeden nalogowy kabel doniosl, bez powodu, tylko dlatego, ze nie ma zycia prytwatnego i tak zalosnie leczy swoje kompleksy. Z reszta mam z nim wojenke od dawna.
Takze, nie ten trop.
Znam takie pseudo-moralizujace osoby, ktore nie maja lepszych rozrywek, jak popuscic troche dziennego jadu, ktory wypelnia twoje cialko. Nie pisalem do ciebie, a tekst byl zartobliwy, ale ty musialas wylac swoj żal wyalienowanej dziewczynki, ktora zapewne nie budzi zbyt duzego zainteresowania wsrod plci przeciwnej.
Olej to ty rzeczywiscie masz w glowie, ale tylko olej :)
W Polsce pewnie nie dostalas sie na studia, z reszta malo mnie obchodzi twoja kariera studencka. Z tego co piszesz, wynika, ze jestes zarozumialą, smutna osobką, ktora dusi sie we wlasnym gniewie. Nastepnym razem pomysl, zanim na kogos wsiadziesz.

Renegade__Of__Funk

co komentarz chce mi się śmiać jeszcze bardziej. Niesamowite jak próbujesz zgadywać kolejne to cechy mojego charakteru :DD i znowu pudło, ani razu nie zgadłeś "wyalienowanej dziewczynki, ktora zapewne nie budzi zbyt duzego zainteresowania wsrod plci przeciwnej" ^^ mam się śmiać czy płakać? Znowu po raz 100: nie. znasz. mnie. I tu pudło, nie narzekam na brak zainteresowania, otrzymuję go od osób na których mi zależy i więcej nie potrzebuję.
Dostałam się ale zrezygnowałam, bo Polska to jedna mała wiocha z taką właśnie "cebulą" która wszędzie porusza sprawy polityki, religii, udaje internetowego psychologa co po komentarzu zna wszystkich ludzi. Ale jedno Polsce się udało, to, że jesteśmy w unii więc nie musimy siedzieć w tej dziurze;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Renegade__Of__Funk

Cóż na moje szczęście nie trzeba wyglądać jak modelka fotoszopa, żeby mieć przy sobie dobrych ludzi na których mogę liczyć. Jeżeli ty musisz tak wyglądać to współczuje

Może źle napisałam, chodzi mi o Polską cebulę, polityków, dresiarzy i polski naród który narzeka że nie ma dla nich pracę bo skończyli dupne studia a z matematyki lewo przechodzili. Polskiej cebuli nie lubię, a Polska sama w sobie masz rację jest piękna i lepsza od multikulturowego Londynu. Przyznaję się ale oni sami większość życia spędzili za granicą...
Przykro mi, Polska sama w sobie jest piękna ale tu nie ma przyszłości dla młodych ludzi. 2 ledwo do 3 tysięcy co miesiąc tu gdzie jestem 3 tys co tydzień będąc studenką, tak jestem w UK ale nie londynie bo go nie lubie.
Ok w każdym razie zakończmy tutaj, zaczęło się na "żarciku" a przeszło na moją twarz i Polskę :| Jak jeszcze chcesz coś napisać to już na prywatnej wiadomości ale już nie chce się "kłócić", wymieniać dość niemiłych komentarzy. Widać wychowani byliśmy w innych środowiskach i mamy inne poglądy na różne tematy..niech tak zostanie, nikt zdania nie zmieni. Dziękuję za wymianę komentarzy, ale ten tutaj jest już moim ostatnim. W końcu to miało być o Normanie a jak widać troche zeszło z tematu.

abc2343

no przecież to jasne :P

abc2343

A ja pojechałabym z nim na przejażdżkę motorem w USA ... drogą 666 :) Heh oczywiście ten jeden dzień by był za krótki ale chodź jakiś odcinek :)

użytkownik usunięty
nira_89

Ta jedna "6" dodatkowo - to celowo, czy przez przypadek ;-)???

O jeju przez przypadek ... rozkojarzyłam się pisząc to :D:)

abc2343

ojejku... XD

abc2343

Trochę stary już jest, to nie wiem, może poszlibyśmy na koncert Rolling Stones.

Agnika

Facet jest jak wino - im starszy, tym lepszy.

Indian

Co kto lubi, ale ja zdecydowanie wolę Reedusa z czasów "Świętych z Bostonu"

Agnika

Zależy, o której części mówisz.

Indian

o piątej, którą nakręcą jak Reedus będzie miał 70 lat

Agnika

Idealny wiek dla faceta.

Agnika

Al Pacino jako 20 latek wcale nie był zachęcający. Tak samo rudy, szczypiorowaty, młody Norman. Facet musi mieć klasę i siłę wewnętrzną, nie mleko pod nosem ;D

abc2343

Widziałam ostatnio Dark Harbor z 1998 roku, nawet z podbitym okiem wyglądał hot, schrupałabym go na śniadanie.

Agnika

#Agnika a ja byłabym niewolnica Maca z Red Canyon

abc2343

poprosiłabym żeby mnie nauczył strzelać z kuszy, czy to nie oczywiste!??

abc2343

Strzelalibyśmy z kuszy i pili bimber :D <3 i palili chałupy! O tak!

abc2343

rzuciła bym się na niego i zgwałciła :D nie ważne że przed 50tką haha :D

MrsVampire

czesto tak robisz, wiem, bo na mnie tez sie ostatnio rzucilas :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
abc2343

Hm to tak nauka tropienia nauka strzelania z kuszy potem ognisko, wszystko to co robiła z nim Carol no i Beth ;)

abc2343

jak facet jest przystojny i mi się podoba nie ważne czy ma 40 czy 20 :D hahaha rzuciła bym się na niego :D jak by była taka możliwość :D

abc2343

Jestem do dyspozycji Daryla...niech się dzieje wola boska :D

masachiko

Ja bym z nim robila wszystko! Przede wszystkim romantyczna kolacja we dwoje ♥

abc2343

Nie jestem "dziewczyną", ale w takiej sytuacji bym rozłożył karty, i go orżnął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones