Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 085 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

Norman moim zdaniem idealnie pasuje do roli Wiedźmina w najnowszym filmie Bagińskiego.Obsada jest dopiero planowana,byłoby miło gdyby ktoś wziął go pod uwagę.Jak zobaczyłam N.Reedusa w The Walking Dead wiedziałam już że właśnie tak wyobrażam sobie Geralta-piękny ale zarazem brzydki ,z tą dziwną urodą za którą kobiety przepadają a przecież Geralt miał u płci przeciwnej ogromne powodzenie,charyzmatyczny z charakterystycznie zmrużonym wzrokiem,trochę dziki,nieokiełznany i nieujarzmiony.....wystarczy kusze zamienić na miecze.

szczecinianka

Na początku nie byłem przekonany ale powiem ci że to wcale nie głupi pomysł :D Wręcz zajebisty !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szczecinianka

Taaa, błyśnie swoją miną pod tytułem "zostawiłem zęby w szklance u babci", to bazyliszki albo popełnią z rozpaczy samobójstwo, że takie coś niedorobionego przychodzi ich zabić, albo umrą ze śmiechu.
Wybór równie trafny jak obsadzenie Karolaka w tej roli.
Plus jeden taki, że jakby Reedus z TWD się jako Wiedźmin objawił, to by zabijał potwory samym odorem brudnego cielska i tłuszczem z kłaków.

Dark_Incubus

Dobre xD
No na powaznie to tak?

szczecinianka

Pasuje do tej roli, jak onuce do sandałów.

Brehen

No niestety nie pasuje.Zebrowski byl ok jako wiedzmin tylko ten film...

dragoo_n

Mi by ten pasował, szczególnie, że gra poprawnie, na prawdę trenuje sztuki walki i ma wredną twarz na zawołanie:

http://www.filmweb.pl/person/Luke+Goss-50581

Brehen

Hmm,ale nie wiem jak to jest.Ponieważ kobiety wokół Geralda są pięknymi czarodziejkami wydawałoby się ze on sam powinien uosabiać jakieś cechy zewnętrzne które te kobiety będą przyciągały.Moze Tom Hardy lub Jason Momoa...

dragoo_n

Tyle, że Geralt miał "chudą" sylwetkę, nie był mięśniakiem. Przyciągał kobiety swoim "paskudnym" wyglądem, nie wspominając o Eskelu, ktory "emanował" mocą jeszce silniejszą, niż Geralt. Według książki wyglądali, niczym bliźniaki, tylko, że Eskel miał nieco oszpeconą twarz.

Brehen

No wlasnie tego nie pamietalem ze byl w gruncie rzeczy brzydki.Strasznie mocno oddziałuje postac z gry Wiedzmin badz filmiki np na you tube.Ale mysle ze chyba nie trzeba sie tak mocno trzymac ksiazkowego pierwowzoru.Kto lubi brzydkich bohaterow.

dragoo_n

W sumie ja lubię brzydkich bohaterów. Nie lubię za to metroseksulanych, idealnych aż do zrzygania pięknisi. Więc Reedus mógłby być ok. Jason Momoa, wystarczy, że już spierdzielił postać Conana.

Pijany_Mistrz

zgadzam sie

dragoo_n

I ciężko by było znaleźć Bonharta. Za to Michał Piela byłby zajebistym Dijkstrą :)

Brehen

Ha Ha idealny kandydat na Dijkstre.A na Bonharta Wiktor Zborowski

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dragoo_n

Już to kiedyś napisałem, ale na Bonharta postawiłbym Sama Elliotta. Ale to tylko moje marzenia.

Brehen

Jeżeli w filmie by się pojawił Król Żebraków to zdecydowanie Vinnie Jones, a Ves - Keira Knightley

Pijany_Mistrz

Vinjie Jonesa popieram, jako aktora. Tej drugiei, nie, mimo urody.

Brehen

Tzn teraz to może Keira jest za stara, ale jak grałem w wiedźmina 2 i zobaczyłem Ves to pierwsze skojarzenie była właśnie Keira z filmu Domino. Jest to film z 2005, Keira trochę się zminiła od tego czasu ale takie skojarzenie mi pozostało. Sam zobacz czy nie podobna do Ves
https://fandangogroovers.files.wordpress.com/2010/03/keira-knightley.jpg

Pijany_Mistrz

Bez dwóch zdań, jest piękną kobietą, ale aktorką, żadną.

Brehen

Znaczy tak?
http://1.fwcdn.pl/ph/55/96/135596/138939.1.jpg
Chyba jednak nie do końca...

Brehen

http://www.filmweb.pl/person/Travis+Fimmel-294493 Ja bym jego obsadził :v W wikingach spoko wygląda ;p

szczecinianka

Skończyło sie na tym że Geraldem z Rivii został... Henry Cavill. Tak. Dobrze mysleliscie. Superman. Człowiek ze stali.

szczecinianka

Jako Iorweth by pasował

szczecinianka

No, no, racja :D

szczecinianka

Cztery lata temu bym się zgodził, ale Henry...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones