Katarzyna Nowicka

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia:

1974

miejsce urodzenia:

Warszawa, Polska
Novika

"Novika" bo tak brzmi pseudonim artystyczny Katarzyny Nowickiej, to urodzona w 1974 roku didżejka, aktorka, dziennikarka i piosenkarka. Swoje pierwsze kroki w muzyce stawiała razem z zespołem Futro. Katarzyna Nowicka występowała także często na albumach innych, zaprzyjaźnionych artystów, m.in. Fisza, Smolika z którym to była nominowana do Fryderyka w kategorii Piosenka Roku za utwór "T.Time". W 2006 roku ukazała się jej pierwsza solowa płyta "Tricks of Life". Teraz Novika prowadzi aktywne zycie sceniczne koncertując z zespołem Futro, Smolikiem oraz z didżejami... Do jej znanych hitów należą m.in.: "Spacer po miłość", "T.Time" oraz "Nic poza nami".

znana z

filmografia Novika

sortuj wg:

pokaż:

moja aktywność:

aktor
zwiń
2005 5,9
Ściany są drzwiami(2005)
Walls are Doors

Znajoma

  • Była współprowadzącą pierwszej edycji programu "Co Za Noc" nadawanym przez TVN.
  • Przez przeszło 5 lat Novika prowadziła na antenie Radiostacji legendarną dziś audycję "Radio Leniwa Niedziela", potem "Levitację".
  • Jej pierwsze doświadczenia dziennikarskie sięgają legendarnego pisma Plastik. Pisała też do Machiny, Fluidu, dodatku do Życia Warszawy "Po Godzinach". Przeprowadziła wiele wywiadów radiowych oraz telewizyjnych (np. z Moby'm dla MTV).
  • Była wokalistką zespołu Futro.

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

dowiedz się więcej