Ocean HellmanI

Crystal Ocean Supri Heavenly Blue Sky Hellman

7,2
50 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ocean Hellman

Jak byłem dzieckiem często oglądałem "Niebezpieczną zatokę" i byłem zabujany po uszy w Ocean Hellman. Miło powspominać stare, dobre czasy dzieciństwa.
Szkoda, że telewizja nie puszcza już tego serialu... :-/

Theodoros

I nie ma go nigdzie, na youtube.com i podobnych stronach ;/

Awdar

Znalazłam wpiszcie w google niebezpieczna zatoka online na samym końcu wyświetli się tłumacz na angielskich stronach jest :)

Theodoros

Ja też :)

Theodoros

Chodziłem do podstawówki i pamiętam ten wspaniały serial ale ja kochałem się w pani pilot śmigłowca ...

_Miszkurka2000_

chyba nie śmigłowca a samolotu na płozach, też ją wolałem

Theodoros

Miałem dokładnie tak samo, to była zdecydowanie moja pierwsza miłość! Szkoda że Ocean nie zrobiła jakiejś wiekszej kariery, a jej dorobek jest taki skromny. Na pewno widziałem W SIECI PAJĄKA , tam musiał być chyba jakiś epizod i ten odcinek Masters of Horror ale nie skojarzyłem, że ona tam grała( muszę sobie powtórzyć, mam gdzieś DVD) , W sumie od 11 lat nigdzie się już nie pojawiła i wątpię aby się to zmieniło, szkoda. Teraz patrzę że na dniach jej 46 urodziny a i mi już cztery dychy stuknęło, mój Boże jak to się mogło stać?!...

hellboyjr

Dziś, aby uczcić urodziny Ocean postanowiłem przypomnieć sobie ten odcinek Masters of Horror czyli Damned Thing. Gdy ujrzałem, że brak jej nazwiska w czołówce wiedziałem już, że będzie to tylko epizodyczna rola i rzeczywiście: nasza ulubienica pojawia się w 41 minucie odcinka i jest na ekranie ok 50 sekund wypowiadając raptem trzy zdania.Gdybym nie wiedział o tym z imdb nigdy nie zorientowałbym się że ona tu gra, ale jest i całkiem atrakcyjna wyrosła z niej kobieta. To jedyna pozycja jaką mam z nią na Dvd i jej ostatni występ przed kamerą, i chociaż z tego się cieszę, bo raczej ciężko mi uwierzyć że wróci jeszcze kiedykolwiek na plan, smuteczek. Może kiedyś przy okazji spróbuję wypatrzyć ją w dwóch innych produkcjach WYPRAWA JEDNOROŻCA i W SIECI PAJĄKA choć na duże role to nie liczę. A z okazji urodzin życzę oczywiście wszystkiego najlepszego! Ocean wróć!
Przy okazji pozdrawiam fanów Ocean Hellman o ile jacyś się jeszcze ostali, bo coś mały tu ruch...

hellboyjr

Mam problem z linkowaniem, ale na youtube pod hasłem DANGER BAY REUNION mamy ciekawy filmik, spotkanie aktorów po 30 latach! Jest oczywiście i Ocean Hellman! Materiał sprzed dwóch lat, muszę przyznać że się wzruszyłem, i ta czołówka serialu z muzyką...

hellboyjr

Skusiłem się, aby zobaczyć PODRÓŻ JEDNOROŻCA, film niestety dość kiepski, taka Narnia dla ubogich, zresztą od pewnego momentu leciałem już tylko na podglądzie szukając scen z Ocean. Gra tu królową elfów Titanię, pojawia się w sumie może na 5 minut i ciężko jakoś się zachwycić jej rolą. Nie jest ani zła ani dobra, co najwyżej można powiedzieć, że jest poprawna. Na pewno nie pomaga też niezbyt udana charakteryzacja, ale nawet specom od make-upu nie udało się zepsuć jej urody. Postać Titanii jakoś tam może pozytywnie wybija się na tle miernoty tego filmu, ale to nic specjalnego, i gdyby nie to że to Ona gra wyłączyłbym to w diabły. Podsumowując, poza młodymi widzami, nadaje się to chyba tylko dla największych wielbicieli pani Hellman czyli tak jakby dla mnie... 3/10

hellboyjr

Cześć, czasami tutaj zaglądam. Jeśli chodzi o Ocean, polecałbym raczej szukać produkcji z wczesnej młodości, bo wtedy grała więcej i częściej. Niestety jej dorosłe role były dużo mniejsze. W filmie "W sieci pająka" było to niemalże statystowanie. Pewnie w dorosłym życiu miała już mniej czasu na grę aktorską, bo zajmuje się już innymi rzeczami. Ale staram się oglądać produkcje z jej udziałem, o ile oczywiście jest to możliwe. :)

hellboyjr

Aha, zawsze możesz zajrzeć na jej profil na Facebooku. Jest tam troszkę jej dawnych i obecnych zdjęć: https://www.facebook.com/ocean.hellman

Theodoros

Witam, bardzo się cieszę, że jednak ktoś tu jeszcze zagląda i temat nie jest tak całkiem martwy chociaż zdaję sobie sprawę, że ciężko jest o aktywność na forum aktorki o tak skromnym dorobku, która w dodatku najprawdopodobniej już zakończyła karierę i obawiam się dziś już praktycznie nierozpoznawalnej dla użytkowników filmwebu. Ja osobiście ciągle darzę ją dużą sympatią i sentymentem. Też zwróciłem uwagę, że dość sporo występowała w latach 90 tych, ale niestety są to role wyłącznie w filmach tv i gościnne występy w serialach dziś już przez stacje tv nie wyświetlanych i trudno dostępnych. Jednak co mogę to staram się wyszukiwać i nadrabiać. Przykładowo z niemałą radością zauważyłem, ze jeśli wierzyć filmwebowi to w poniedziałek w stacji TV6 będzie wyemitowany odcinek serialu Nieśmiertelny z gościnnym udziałem Ocean sezon 4 odcinek 11 "Timeless"! Jeśli uda mi się zobaczyć to na pewno skrobnę parę słów, również W SIECI PAJĄKA zamierzam powtórzyć, choćby dla tego epizodu, może coś jeszcze uda się upolować. Na pewno będę się starał aby w miarę możliwości na tym forum coś się działo, więc jakby co to zapraszam. Pozdrawiam

Theodoros

HIGHLANDER sezon 4 odcinek 11 Timeless - Ocean Hellman gra tutaj kelnerkę Alexę w której zakochuje się jeden z nieśmiertelnych Methos, nie zdając sobie sprawy że skrywa ona pewien ponury sekret.Jest to wątek poboczny, ale całkiem udany a nawet można powiedzieć, że przejmujący. Ocean ma tutaj kilka dość długich scen z dialogami i uważam ze wypadła bardzo dobrze, udanie oddając tragizm i rozdarcie swojej bohaterki. lawirującej między pragnieniem szczęścia a świadomością nieuchronności losu. Szkoda ze wątek jest dość krótki i pobieżnie potraktowany, mógłby być tematem całego odcinka, ale trudno jest to co jest, i tak jestem zadowolny, 25letnia wówczas Ocean jest przeurocza!
W SIECI PAJĄKA cóż napisać... może tak, że Ocean Hellman "otarła" się o Hollywood, zaliczając 20 sekundowy występ, moża ją zobaczyć w 10 minucie. Szkoda, naprawdę szkoda, że nie znalazła się dla niej większa rola a występ w tym filmie nie zaowocował dalszymi propozycjami. Z drugiej strony zauważyłem że występowała tylko w kanadyjskich filmach lub w koprodukcjach do których zdjęcia powstawały w Kanadzie, więc wydaje się iż nie chciała lub nie mogła pracować za granicą. To na razie tyle...

hellboyjr

Właśnie znalazłem bardzo przykrą wiadomość:
http://film.onet.pl/wiadomosci/nie-zyje-donnelly-rhodes-mial-80-lat/jlpn89

Theodoros

Och, faktycznie bardzo smutna wiadomość, co ciekawe grał dość sporo i jeszcze w 2016 pojawiał się w serialach. Przykre jest też to, że filmweb nie raczył nawet o tym poinformować, a przynajmniej na taką informację nie natrafiłem.

hellboyjr

Udało mi znaleźć na cda film NADZIEJA (MIXED BLESSINGS) więc się skusiłem na seans. Niestety wytwory Danielle Steele to zdecydowanie nie moja bajka, toteż już po blisko kwadransie rozpocząłem polowanie na podglądzie na sceny z Ocean i ... no właśnie. Rola epizodyczna przez duże E, ok 1,5 minuty na ekranie i trzy sceny, w jednej ma nawet krótką wymianę zdań z innymi postaciami.Ciężko w ogóle oceniać tą rolę, ale i tak miałem przez tą krótką chwilę odrobinę radości. Szukam dalej.

hellboyjr

nie znalazłem niestety tego DANGER BAY REUNION

Theodoros

ja też. do teraz mimo lat i tego, że nie widziałem jej w czym innym to pamiętałem ją z imienia i z=nazwiska?
A ktoś wie czemu przestała grać po 2001.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones