Okił Khamidow

5,2
493 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Okił Khamidow
maciekges

Ja osobiście mam duży szacunek dla Okiła Khamidowa – bo jak by nie patrzeć wszystkie reżyserowane przez niego produkcje to wielki sukces (choć należy pamiętać iż to zasługa również scenarzystów).
Wyreżyserował „Kiepskich” i mamy jeden z najlepszych seriali komediowych, zrobił „Fale zbrodni” – mamy jeden z lepszych seriali kryminalnych, zrobił „Pierwszą miłość” i był to w swoim czasie i jest to nadal jeden z lepszych seriali codziennych. Obecnie reżyseruje co prawda nieco mniej „ambitne” produkcje fabularno-dokumentalne – ale jak by nie patrzeć cieszą się one ogromną popularnością.....

damiannagel

Zgadzam się, każda produkcja pana Okiła cieszy się popularnością mniejszą lub większą ale mało kto jest by mógł powiedzieć z czystym sumieniem że nie oglądał nigdy jego produkcji. Nawet te nowe seriale dokumentalne typy "dlaczego ja" tak krytykowane i upodlane są bardzo popularne i oglądane prze mnóstwo ludzi nawet krytyków. też nie przepadam za nimi ale oglądam czasem :)

damiannagel

No i teleturnieje, które prowadził Ibisz.

użytkownik usunięty
maciekges

akurat okił skopiował to z RTL 2 , więc nie ma się czym podniecać.

A to nie wiem. Pamiętam RTL, ale jestem za młody, żeby pamiętać co tam puszczali. A jaki tytuł?

Jakbyś nie wiedział, to Polsat wykupił formaty na te seriale paradokumentalne. Okił pisze scenariusze i produkuje.

użytkownik usunięty
makintosz

chodziło mi o to, że to nie on zapoczątkował te formaty.

Wiadomo przecież. Ale to sam Polsat chciał te seriale, a Okił nabija im kieszenie.

użytkownik usunięty
makintosz

Okił robi ludziom gówno z mózgu i ma polskiego widza za kompletnego idiotę. jedzie po najniższej linii oporu tworząc takie gnioty, a wy go jeszcze chwalicie.

Bo wie jak zarobić, a się nie narobić.

Jak już po linii najmniejszego oporu. Jeżeli chcesz używać związków frazeologicznych warto sprawdzić jak brzmią poprawnie.

Krytykujesz go a dajesz mu 9 i do ulubionych xD

użytkownik usunięty
Bezi1797

dałem mu 9 za FZ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones