nie znoszę jej i dobrze że nie gra w barwach szczęścia i rzygać mi się chce jak na nią patrzę wszędzie małpa musi grać zakłopotanie jak zagra w Ranczu albo w ojcu Mateuszu to zmienię o niej zdanie
Co za baba! Nie dość że gra jak kłoda to jeszcze się nie da na nią patrzeć. A po wywiadzie dla miasta kobiet to już kompletnie nie mam dla niej szacunku! Walnięta baba!
Jest nieprawdopodobnie zdolna do tego piękna i coż.. nie byle kto się na niej poznał, bo Głowacki. Pewnie siedzą teraz w kawiarence, piją czarną kawę i szydzą z całego świata (pomijając zachwycającą Rosję i cudny NYcity)! Och! kocham ich!