Olga Frycz

4,9
3 619 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Frycz

To by co najwyżej jakiś epizod w KLANIE, z rodziną Lubiczów zagrała.

baw40

W tym chorym kraju nawet do tego potrzebne są znajomości albo przynajmniej odpowiednie pochodzenie.

baw40

Nie wiem czemu tak wszystkich boli kariera dzieci sławnych rodziców. Oni i tak muszą obronić się talentem, a sądząc po większości Polaków, czyli opinii podobnych do Twojej, to nawet jeszcze bardziej muszą się wykazywać, inaczej ich zjedzą, a już na pewno się nie sprzedają. Co z tego, że ojciec pomógł, am przeprosić za to że jest jej łatwiej? a moim zdaniem, ma w sobie potencjał.

goslawa25

Zgadzam się w 100 %.

goslawa25

"a sądząc po większości Polaków"

Jak rozumiem, poznałaś osobiście opinię WIĘKSZOŚCI Polaków? No bo inaczej nie rzucałabyś przecież takimi tekstami, które w innym przypadku byłyby zwykłymi kretyńskimi oszczerstwami, prawda? ;p

Dassanar

Wystarczy poczytać fora tego portalu, żeby wyciągnąć średnią. Poczytaj sobie profile aktorów, który pochodzą z rodzin aktorskich i sam się przekonasz. Każdy jeden jest obsmarowywany pod tym właśnie kątem.

goslawa25

To społeczność FW stanowią wszyscy Polacy? Hm, nie wiedziałem...

Dassanar

Na innych forach to się piszę coś innego Twoim zdaniem? Internauci to większość Polaków.

goslawa25

Tak samo dzieje się na forach zagranicznych, to raz. Po drugie, już samo takie uogólnianie jest bez sensu. Chcesz to sobie zrób dokładną średnią, zamiast bawić się w głupie stereotypy. Bo właśnie przez takie gadanie mówi się jacy to Polacy są źli i zawistni, a inne kraje fajne. To takie komentarze jak Twój tworzą tą fałszywą rzeczywistość. Nic nie udowodnisz takim gadaniem, poza pluciem na własny naród i wymyślaniem kolejnych bzdur.

P.S. Żeby Twoja teoria się sprawdziła, 3/4 internetowych wpisów musiałoby takie być.

Dassanar

Jeśli jesteś na tym punkcie taki przewrażliwiony, to przykro mi, że Cie uraziłam. Ja tylko operuje faktami, poczytaj sobie fora polskie - ponieważ o Polakach tutaj mowa - co piszą o dzieciach sławnych aktorów, którzy próbują isc w ślady rodziców. Jesli nadal chcesz się oszukiwać i udawać, że tej zawiści nie ma to proszę bardzo, Ja jako patriotka wolę z tym walczyć i atakować tego typu wypowiedzi, bo to one kształtują nasz negatywny wizerunek. Czepiasz się nie tych co trzeba by the way.

goslawa25

Cały mój wywód sprowadza się do tego, że nie znoszę generalizowania. Ja jestem świadomy tego zjawiska, nie zgadzam się jedynie ze słowami "większość Polaków", bo tego stwierdzić uczciwie nie możesz i nie ma ot nic wspólnego z oszukiwaniem się, po prostu nasz negatywny wizerunek jest też kształtowany z niepotrzebnym wyolbrzymianiem - niby jedno słowo, a zmienia wiele, rozumiesz?

Poza tym, jak już poprzednio pisałem, zjawisko to nie występuje tylko u nas.

Pozdrawiam

Dassanar

Ja myślę, że popadasz w histerie. Większość Polaków to więcej niż połowa, a dobrze wiesz, że tylu takie głupoty pieprzy. Czepiasz się szczegółów i zamiast skupić się na problemie i próbować zmniejszyć takie statystki to siedzisz i czepiasz się osoby, która tak na prawdę myśli podobnie do Ciebie. Poza tym co mnie obchodzi to zjawisko " nie u nas"? nie o tym tutaj mowa.

goslawa25

"Większość Polaków to więcej niż połowa, a dobrze wiesz, że tylu takie głupoty pieprzy. "

Nie uważam, że tak robi większość Polaków, ale także nie stwierdzam odwrotnie. Dlaczego? Ponieważ tego nie wiem, nie robiłem badań, nie pytałem wszystkich Polaków, rozumiesz mnie wreszcie? Chodzi o to, że stereotypowe myślenie w tym stylu jest krzywdzące. Jestem przeciwko generalizowaniu bez pokrycia.

" (...)próbować zmniejszyć takie statystki (,,,)"

Ale o jakich statystykach Ty mówisz???

" (...) i czepiasz się osoby, która tak na prawdę myśli podobnie do Ciebie."

Och, czyli? ;)

"Poza tym co mnie obchodzi to zjawisko " nie u nas"? nie o tym tutaj mowa."

To ma spore znaczenie, bo jesteśmy chyba jedynym krajem na świecie, który tak bardzo lubi pluć na nasz własny naród i wartości.
Poza tym, to dowodzi, że nie jest tak, jak wynika z kontekstu np. Twojej wypowiedzi, że tylko w Polsce są zawistne świnie, jak nas próbuje przekonać lewacka propaganda.

goslawa25

Dodam jeszcze coś, bo nie mogę już edytować:

Bardzo często w tych dyskusjach, osoba krytykowana za zawiść ma jednak w istocie rację. Inna sprawa, że zauważyłem, że ostatnio jakoś nie można za bardzo nikogo skrytykować, bo zaraz idą oskarżenia, że ktoś zazdrości :)

Dassanar

A jak inaczej chcesz wytłumaczyć takie wypowiedzi? Nie padają w nich przecież żadne konkretne argumenty dotyczące aktorstwa, gdyby padały i miały się w jakiś sposób do rzeczywistości to nie miałabym do nich żadnych zastrzeżeń. Niestety często krytykuje się zdolnych młodych ludzi tylko dlatego, że mają sławnych rodziców i to jest jedyny powód, jaki pada w tych wypowiedziach. Bo jakie zarzuty można postawić grze aktorskiej np. Marii Seweryn?

goslawa25

No cóż, tak się utarło po prostu. Takie wypowiedzi w światowym show biznesie były, są i będą częścią rzeczywistości, niestety. Choć to pewnie dlatego, że można w tym znaleźć ziarnko prawdy i skutkiem tego są takie właśnie przykre uogólnienia.

Czy Fryczówna jest sławną aktorką z propozycjami tylko dzięki ojcu? Na razie nie mam jak tego ocenić, zrobię to gdy obejrzę kilka jej ról.

goslawa25

"Ja tylko operuje faktami, poczytaj sobie fora polskie - ponieważ o Polakach tutaj mowa"
Doczekaliśmy czasów gdy za fakty bierze się jakieś bazgroły wypisywane na forach internetowych. Jakimi faktami operujesz? Czy zrobiłaś dokładne badania wśród polskiego społeczeństwa? Jeśli nie, to jak śmiesz pisać - i tu padnie fakt, cytuję: "a sądząc po większości Polaków, czyli opinii " ?

użytkownik usunięty
goslawa25

To niestety ,prawda .To większość tych sfrustrowanych,zawistnych ,tchórzliwych polaczków ,która w twarz nie powie tego,co napisze na anonimowym forum . Ci normalni Polacy nie maja potrzeby obsrywania kogoś w internecie. Te internetowe debilizmy wypisywane przez dzieci neao psują tylko opinię normalnym ludziom nie hejtującym nikogo po internetach , a jeszcze tacy są ,co was,internautów może dziwić.

goslawa25

nie zgodzę się j gierszał nie jest obsmarowywany :P a też pochodzi z takiej rodziny :P

Dassanar

10/10. Ja też nie lubie jak ktoś rzuca w dyskusji tekstami np. "wszyscy to" "każdy tamto"

Najczęściej wtedy odpowiadam: "jacy wszyscy? JA nie." :)

goslawa25

Zeby sie bronic talentem to najpierw trzeba go miec. Widzialem ja m.in we "wszystko co kocham" i jednoglosnie z moja dziewczyna stwierdzilismy, ze gdyby nie tata (swietny aktor notabene) to roli by nie dostala.

baw40

Większość ludzkości to zazdrosne, puste, zawistne beztalencia, które takimi ocenami i wpisami podbudowuje samych siebie-sorry, to nie osobiście do ciebie tylko nie można patrzeć na większość bo większość to tylko bezmyślny tłum.Co do Fryczówny to się wyrobi, a już coś tam potrafi.

adso41

Już w wieku 14 lat pokazała, że potrafi grać w filmie 'Weiser'. Obroniła się przed krytyką.

użytkownik usunięty
adso41

Uderz w stół ,a nożyce się odezwą :P

baw40

100% prawdy. Niesamowicie irytująca i do tego "aktorka" drewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones