Olga Frycz

4,8
3 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Frycz

Brzydka, antypatyczna, gra ( jeśli to można nazwać grą) tak samo - z jakąś denerwującą
manierą pt: "mam wszystko gdzieś, a i tak jestem super". No i ta wada wymowy ! Czyżby na
wizytę u logopedy nie starczyło?

muh

A ty ? Co w życiu osiągnąłeś ?? Pewnie nawet rodziny nie potrafisz zabrać raz do roku na wczasy a zabierasz sie za opluwanie innych ? Stać cie na bilet do kina ze oceniasz zycie tej aktorki czy tylko ogladasz tv i pirackie linki ?? Zastanow sie troche nad soba zanim kogos zgnoic chcesz...

huo_sanchez

Brzydka i niezdolna .Polski rynek jest przepełnionym takim tałatajstwem.

reedl

Lecz kompleksy.

muh

fenomen tej pani to jedno słowo - tata ;)

muh

Bo jej ojciec to znany aktor i nawet dobry co pokazał w ślepnąc od świateł ostatnio

marcin_lendzion

Jakbym była jej ojcem to wstydziłabym się takiej córki, sprzedającej się za reklamy. Serio.

marcin_lendzion

Nazywanie p. Jana Frycza "nawet dobrym" aktorem, a dodatkowo (przy tak znakomitym dorobku artystycznym) opieranie się o przykład epizodu w ww. serialu, to delikatnie rzecz ujmując nieporozumienie, by nie powiedzieć w pewnym sensie profanacja.

muh

Nie rozumiem, słowa fenomen. Przecież nie jesteśmy i nie byliśmy, w sytuacji, gdzie widzimy ją w każdym serialu, reklamie, filmie, artykule itp...

muh

Dosłownie wymiotuję jak ją widzę, szczególnie w internecie. Jest tak namolnie promowana (ciekawe przez kogo) a słynie z tego że urodziła dziecko i zarabia na instagramie promując każdy szit jaki leci. Zawód - instamatka. Jeśli ktoś nazywa ją "aktorką" i tego samego określenia używa dla chociażby Agaty Kuleszy czy Joanny Kulig to świat upadł na głowę.

muh

Niedawno "odkryłem" Olgę. Łaaaaadna :) W tv w reklamie ją zauważyłem i się zainteresowałem.
Pewno trochę korzysta z nazwiska ojca, ale to chyba nie jest dziwne. Kto by tego nie robił?
Bardzo naturalna była w w filmie "Wszystko, co kocham". Innej jej roli jeszcze nie widziałem.

muh

Co na do grania to czy ktoś jest brzydki? Jest iwele aktorek mniej urosdziwych z oscarem na kocie.

muh

Jak to nie rozumiesz?
Cycki lubi pokazywać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones