Olin Gutowski

5,9
81 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olin Gutowski

jeżeli kogoś chce go zobaczyć przed kamerą dłuzej niż te jego rólki do tej pory, to polecam
"jak to jest złowione" leci na tvn turbo, mozna tez ogladac odcinki na tvnplayer. Jeżeli ktoś
się interesuje wędkarstwem to można się trochę pośmiac z jego 'zamiłowania'. A dla kogoś kto w innym temacie sie nim fascynował mogę dodać że w jednym odcinku lata nago:)

kuuuba777

nie interesuje sie wedkarstwem ale nawet fajny ten jego program :p

baranek_110

no widzisz, jakbyś się interesował/a to ten program z wędarstwem momentami nie ma nic wspólnego:) ale pooglądac można

kuuuba777

ogladnalem pare odcinkow i wydaje mi sie to strasznie sztuczne, fakt za duzo powiazane z wedkowaniem czasami to nie ma :P

baranek_110

mnie bardziej denerwuje fakt że 90 odcinków POLSKIEGO programu odbywa się w Finlandii więc to jak oglądać program o potworach rzecznych na diskowery

kuuuba777

Ej, oglądałam! Finlandia to tylko jeden sezon, a reszta, dużo odcinków jednak w Polsce. Mi się ten Olin bardzo podoba, ale szkoda, ze tylko prowadzi ten program wędkarski, wolałabym go zobaczyć w jakimś serialu albo filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones