Olivier Rabourdin

6,9
1 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivier Rabourdin

A ja myślałem że to Kevin Spacey grał Jean Claude w "Uprowadzona" -Koleś jest podobny w cholerę! Sobowtór normalnie!

Schackoo

Dokładnie. ;) Ja początkowo wręcz byłem PRZEKONANY, że to Spacey. ;)

Stranger

Ja podczas oglądania pierwszej sceny z jego udziałem musiałem przerwać film i wpaść na filmweba aby się upewnić :) a jednak nie Spacey choc faktycznie do niego podobny :)

szafaplayer

Dokładnie tak jak ja. W pierwsze scenie z nim po prostu byłem pewien, że to Spacey. Niektórzy naprawdę są do siebie podobni

Stranger

hahaha ja to samo XD

Schackoo

Haha! Odniosłam identyczne wrażenie, ale jak mu się dopiero z bliska przyjrzałam, to zauważyłam sówj błąd. Poza tym Spacey przystojniejszy ^^

użytkownik usunięty
The_Carnival_Is_Over

pierwsze 10 sek, dalbym glowe ze to kevin ;)

The_Carnival_Is_Over

Pewnie,że przystojniejszy :p
Ale na początku też mi się pokręciło,czy to Kevin czy nie. ;P
Podobna fryzurka i w ogóle ;)

The_Carnival_Is_Over

No są podobni, niestety Spacey w przeciwieństwie do niego skończył już raczej karierę

użytkownik usunięty
Schackoo

Ja tak samo, oglądamy film z kumplami, a tu pierwsza scena z nim - ja mówię "O, Spacey" a tu nie on oO

no bez przesady ludzie. aż tak podobny nie jest...

majorex

byleby się wyróżnić, to napisałeś znam takich typów, nie dość że z twarzy podobny to jeszcze fryzura, zakola.

Zajcevv

równie dobrze mogłem spamować "JA TEŻ"

majorex

A ja uważam że najlepiej takie coś przemilczeć, niż mieć odmienne zdanie dla samej tylko przekory.

Zajcevv

w czym moja wypowiedź jest gorsza od wypowiedzi innych? jesteś hipokrytą, bo sam odpowiadasz na posta, który w.g. ciebie jest zbędny. cóż tak czy inaczej nie udało się mnie umoralnić. trololololololololo

Schackoo

No ja też tak sobie pomyślałem, lekka charakteryzacja, zagrany francuski akcent, wchodzę na Filmweba a to nie on.

Schackoo

Ja też ! Weszłam tu, żeby założyć ten wątek, ale widzę, że nie tylko ja się pomyliłam! Oczywiście po przyjrzeniu się widać, że to nie on, ale z profilu bądź z daleka - czysty Spacey. :D

buszasz

Dokładnie!

Schackoo

No to dobrze wiedzieć, że nie byłem sam . Przez pierwsze kilka minut też myślałem, że to Spacey, ale po kilku scenach już coś mi nie pasowało.

Arczet

ba nawet urodzili się w tym samym roku.

Schackoo

A mnie troszkę przypomina naszego Jerzego Radziwiłowicza

Schackoo

No nie da się ukryć, że chwilami można się pomylić:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones