Oliwia Dąbrowska

Oliwia Agata Dąbrowska

7,5
80 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oliwia Dąbrowska

Nie tylko ona grała dziewczynkę w czerwonym płaszczyku... Tylko, że ja w porównaniu do niej przeszłam wszystkie castingi do tej roli a nie miałam wpływowych rodziców!

minimala

Nie wiem, z której strony moi rodzice byli wpływowi. Które z nich, bezrobotna matka czy ojciec-sprzedawca?
Przyszłam na casting zwyczajnie, z ogłoszenia. Przeszłam wszystkie jego etapy i zaangażowali mnie. Owszem, była druga dziewczynka grająca tę samą rolę - dziewczynka, która była moją dublerką w dużej, zbiorowej scenie. Ja jej nawet nie znałam ani nie wiedziałam, jak się nazywa. To jest normalna praktyka w filmach, zwłaszcza przy rolach dziecięcych. Jeśli ktoś ma pretensje, powinien kierować je do twórców filmu, a nie do mnie - byłam wtedy trzyletnim dzieckiem i naprawdę nie miałam żadnego wplywu na to, co się dzieje.
W życiu by mi do głowy nie przyszło, że po 20 latach ta dziewczynka zacznie rzucać na mnie jakieś fałszywe oskarżenia ; /

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
katherine321

Wytłumacz proszę, dlaczego ona przynosi wstyd?

Qra100

pewnie chodzi o artykuł z pudelka... http://www.pudelek.pl/artykul/53183/rola_dziewczynki_w_czerwonym_plaszczyku_zruj nowala_mi_zycie/
ale nie można brać wszystkiego dosłownie, a już zwłaszcza po przeczytaniu czegoś na pudlu:D poza tym jeżeli powiedziała to co czuje głośno, to jest to tylko jej sprawa, i nikogo nie powinno to obchodzić, a już na pewno nie przynosi to nikomu wstydu...

remedios1969

Czytałam ten "nius" na pudelku, dlatego chciałam aby rozwinęła to co napisała. Czy napisała to, co napisała sugerując się artykułem na pudlu, czy może wie coś o czym my nie mamy pojęcia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gggggg

Czy mam też i tutaj wkleić linki, w których wyzywasz ludzi od dałnów -oryginalna pisownia ?! Gdzie prawie wszystkie twoje wpisy są blokowane przez moderatora?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gggggg

Boże drogi, kłócisz się o to tak, jakby to była jakaś Oskarowa rola, a może zazdrościsz jej profilu na filmwebie i wywiadu do gazety? To sama spróbuj, pójdź na jakiś casting, może wybiorą Cię do jakiegoś Trudne Sprawy, albo Dlaczego Ja i też się dodasz na filmwebie, co za naród.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
katherine321

nie, to ty i tobie podobni przynosicie wstyd ("ona majac 3 lata zagrala żydówke, juz wtedy sie z nimi kumala franca"- pewnie taki jest wasz tok myslenia) i zalosne jest pieprzenie ze miała za sobą wpływowych rodziców, co za wstyd.

Aivilo

Oliwia, nie przejmuj się trollami i nienawistnymi komentarzami rodaków. Polacy mają we krwi gnojenie każdego komu udało się cokolwiek osiągnąć w życiu. A atak zamiast dyskusji stał się już normą.

minimala

jestem zniesmaczony, a w ogóle to dobrze ze w tym filmie nie grał ktos kto dal maxa avatarowi.

reynewan79

Avatar rządzi!

reynewan79

Ja znam prawdę z opowieści rodziców. Wiem, że grałam w tym filmie mam zdjęcia itp. Przeszłam cały casting i w umowie nie było mowy, że mam być dublerką. Robili mi sesje zdjęciowe z Neesonem i takie tam... Dla mnie to była tylko dziecięca przygoda, którą pamiętam bardzo dobrze bo ja wtedy miałam chyba z 5 lat... Przykre jest tylko to co niektórzy piszecie. Po prostu moi rodzice czuli się oszukani bo na casting też wzięli mnie do roli dziewczynki a nie jej dublerki. A to, że lubię Avatara- błagam co to ma do rzeczy. :-)

minimala

a to z avatarem to bardziej żart, wiesz sam jestem rodzicem i jestem zaslepiony miłością do mojej córeczki, jakby przegrała jakiś casting to bym wymyslił nz prędce jakiś kit zeby złagodzić jej rozczarowanie, a Ty podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie.

reynewan79

Macie problemy szarpać się o coś, co już było, o ile mi wiadomo tą dziewczynkę zagrała Oliwia i dobrze jest

Bogdan4674

Na to wygląda, że casting wygrały dwie dziewczynki tylko, że na początku jedna nie wiedziała o drugiej a co ważniejsze przynajmniej moi rodzice byli zapewniani o wyłączności do tej roli... Szarpać się już nie warto, tylko może jest mi troszkę żal, że inaczej wykorzystała bym taką szansę jakbym to ja była wymieniona w obsadzie... Później wielokrotnie próbowałam swoich sił, grałam w kilku teatrach w Krakowie jako nastolatka ale to nie wystarczyło... Może jakbyśmy nie zostali oszukani wszystko potoczyło by się inaczej. I nie chodzi tu o zazdrość bo każdy swoją szansę wykorzystuje w inny sposób. Mi ta szansa została w pewien sposób odebrana.

minimala

wez minimala się nie kompromituj i nie ośmieszaj mozesz do konca zycia obgryzać paznokcie ze złosci ale nic to nie zmieni , dziewczynke w czerwonym płaszczu zagrała Olivia, taka wazną scene w filmie musiał zatwierdzić rezyser sam Spielberg wolał Olivie więc jesli chcesz sie zalić jedż do USA poszukaj go i wykrzycz mu prosto w twarz ze ci zrujnował kariere ty chyba go pewnie nie nawidzisz , pewnie myslisz ze gdyby nie jego wybór pewnie byłabys teraz gwiazdą Hollywoodu pewnie grałabys w Zmierzch we wszystkich częsciach zamiast Kristen Stewart
albo w Harrym Potterze zastąpiłabys Emma Watson
po czerwonym dywanie przechadzałabyś sie między Angeliną Jolie a Salmą Hayek
a tak Spielberg jednym wyborem zrbił z ciebie zwykłą szarą eminencje ,zakompleksioną dodatek
hehehehehe

konrii_2

Ja się kompromituję? Ja jestem dumna z tego, że zagrałam w tym filmie, chociaż nie miało to żadnego wpływu na moje życie. Po prostu mi przykro, że zostaliśmy oszukani! Może i Olivia była w niektórych scenach ale w części z nich byłam ja. Nie wiem dlaczego tak na mnie naskoczyłeś. Bo jak wiele dziewczyn miałam kiedyś jakieś marzenia? Czy dlatego bo wszedłeś na mój profil i oceniasz mnie po filmach, które oglądałam? Jest mi po prostu przykro i nie chce, żebyś mnie oceniał mimo, że niczego o mnie nie wiesz.

minimala

Tak, kompromitujesz się, bo uczepiłaś się czegoś jak rzep psiego ogona i w sumie nikt nie wie, czego oczekujesz? Że Spielberg zobaczy twój komentarz i napisze wielkie oświadczenie do mediów, że Ty również grałaś w tym filmie? Skoro ci przykro, to cierp w samotności, my wszyscy wiemy, że to Oliwia zagrała w tym filmie, taka jest oficjalna wersja i jej się będziemy trzymać. Skoro to Oliwia została oficjalną Dziewczynką w czerwonym płaszczu, widocznie była od Ciebie lepsza, pogódź się z tym.

minimala

jesli chcesz wiedziec to nie wchodziłem na twój profil, i nie patrzyłem jakie filmy lubisz ,sam tytuł tego postu Oszustwo, mnie zirytowało bo jakie mozesz pretensje do 3 letniej wówczas Olivi, albo do jej rodizców to nie oni decydowali kto zagrał w filmie!
mogłas zatytułowac Oszustwo Steven Spielberg oszukał moją rodzine iz obicał mi rolę małej dziewczynki, a nie dublerki .takie sa realia hollywoodu duzo obiecują a potem nic z tego nie wychodzi np Oskara Schindlera miało zagrac 20 innych znanych aktorów a padło wówczas na mało znanego Liama Neesona,
mysle ze za stara byłas do tej roli 5 lat wtedy miałas hehe za duzo Spielberg potrzebbował nie winnego maleńkiego 3 letniego dziecka które będzie szło między tymi hitlerowcami beznamiętnie ,a 5 latki juz inaczej sie zachowują .
z drugiej strony gratulacje zagranie dublerki w tak zacnym filmie to nie lada wyróznienie napewno dumnie po podstawówcze chodziłas i wszystkim sie chwaliłas swoim maleńkim wkładem w ten film./

minimala

ale żal

minimala

Minimala... To straszne... Jak Ty z tym żyjesz przez tyle lat?
Mam nadzieję, że nie dopadła Cię z tego powodu depresja...
Okropna jest ta polska zaściankowość, zazdrość i słoma wystająca z butów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones