Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Znalazłam fajny artykuł wraz ze zdjęciami gwiazd o ich niezbyt mądrych wypowiedziach na swój temat. Niestety lub stety znalazł się wśród nich również Orlando. Oto cytat:

"Pewnego dnia nie będę miał już ładnej twarzy, i wtedy pojawi się „Oh!”

Na szczęście znalazł się dopiero na ostatnim miejscu(10) :-). Moim zdaniem ta wypowiedż nie jest głupia, ale zabawna.
Pozostałe wypowiedzi gwiazd są naprawdę mało inteligentne(na przykład:
Jessica Simpson: "Nikt nie zasługuje na to, by go traktowano jak księżniczkę przez 100 procent czasu – nawet ja!”
Dennis Rodman:"Ludzie mnie lubią, bez względu na to co im k***a zrobię"
Angelina Jolie :“Ponieważ jestem złą dziewczynką, ludzie myślą, że jestem złą dziewczynką"
Pamela Anderson : "Myślenie o jednej rzeczy zbyt długo totalnie mnie przeraża!” (pierwsze miejsce w sondzie na "Wirtualnej Polsce"),
Lindsay Lohan : "Kiedy nagle przestaje się o mnie plotkować, jestem szczęśliwa, bo czasem mam siebie serdecznie dość!” ) . Oto link do tej strony:

http://film.wp.pl/idGallery,1988,galeria.html

Euhenia_2

To dobrze że na ostatnim:) Gorzej jakby był na pierwszym. Ale Orlando nie wypadł tak źle.

enya616

Mnie jego wypowiedż śmieszy i uważam, że świadczy ona tylko o poczuciu humoru i dużym dystansie do siebie Orlanda.

Euhenia_2

Umie z siebie żartować. To w nim właśnie lubię:) Nie jest taki jak niektórzy:)

enya616

Ja też lubię w nim to, że podchodzi do wszystkiego z humorem. Jego śmiech jest również zaraźliwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones