Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 587 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Tulipan

użytkownik usunięty

Mnie on strasznie drażni ;/ Jakiś taki ciotowaty. Każda jego rola ma w sobie takiego tulipana
geja zapatrzonego w siebie. Nie wiem czym się zachwycać pustym pięknisiem. Są ładniejsi
od nie go. Aktorem jest tragicznym gra na jedno kopyto.

niestety się zgodze,MOIM zdaniem nie ma w nim nic męskości ,ot taki laluś niemniej szanuje jego fanów ,po prostu wyrażam swoją opinie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
tomucho77

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie a ty widać jesteś strasznie drażliwym i agresywnym a do tego schamiałym człowiekiem skoro obrażasz każdego kto ma inne zdanie od twojego, patologiczny gniocie ;/

użytkownik usunięty

Każdy ma prawo oprócz Stephena Kinga co?

http://www.filmweb.pl/person/Stephen+King-43943/discussion/Gbur-1656510

Zgadza się że każdy ma prawo do swojego zdania ale musi być ono na poziomie moje zgłosiłeś bo nie odpowiadało ci bo stwierdziłem fakty...
Teraz zgłoś swoje za to że wyzywasz znakomitego aktora od ciot.
Pilnuj się gościu mam na ciebie oko !

użytkownik usunięty
tomucho77

To se miej hahaha :D

Wyzywasz go od ciot a sam masz wygląd cioty hahahaha.

tomucho77

No sorry, ale teraz tomucho ma trochę racji. Bloom nie jest aktorem wybitnym, ale nie jest też tragicznym. Poza tym nie robi wokół siebie tyle szumu, jest przystojny i moim zdaniem wcale nie wygląda jak ciota, tylko ma po prostu trochę delikatną urodę (co nie znaczy, że nie jest męski). Ja tam nic do niego nie mam, wydaje się sympatyczny.

użytkownik usunięty
tomucho77

Sam zacząłeś tą kłótnie bo pierwszy mnie wyzwałeś ale nie zniżyłem się do twojego poziomu więc ująłem twoją wypowiedz delikatniej nie pozostając jednocześnie dłużnym i skończ już tą kłótnie ;/

użytkownik usunięty

według mnie rację ma oczywiście '' sztuczny rarytas '' ! jestem osobiście wielką fanka tego aktora ! jest naprawdę dobrym aktorem choć oczywiście nie najlepszym ! osobiście uważam że nie ma w nim nic z geja !!!!!!!! wszystkie jego role są naprawdę dobre :) !!!!!!! żegnam ''legolasbloom ''

użytkownik usunięty

zgadzam się z legolasbloom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones