Paula Beer

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1272172/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":627,"rate":7.685805422647528,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,7
627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paula Beer
  • Wiem, wiem - to naiwne, co piszę. Ale z drugiej strony czemu nie? :)) Dziewczyna - moim zdaniem - jest naprawdę bardzo ładna i bardzo dobrze prezentuje się przed kamerą. Nie ma urody top modelki. Nie wzbudza też mega zainteresowania mediów swoją osobą. Ale jej zachowanie przed kamerą i ciekawa twarz wnoszą do kina sporo świeżości i naturalności. Mam wrażenie, że z niej wyrośnie ciekawa aktorka. Jedyne ograniczenie jakie musi pokonać, to wyjście z niemieckiego filmu w szerszy świat.

  • srick.pl Wydaje się, że pierwszy krok już uczyniła. Świetna rola w najnowszym filmie Ozona. Dobre kino, bardzo dobra rola. Może etykietka "drugiej Romy Schneider" nie zniszczy jej dalszej kariery.

  • srick.pl Mam to samo.Wczoraj zobaczyłem ją po raz pierwszy u Ozona i zapamiętam jej występ na pewno na długo.Trzeba śledzić jej karierę,bo potencjał dziewczyna ma.

  • srick.pl Dokładnie. Na zdjęciach, w bezruchu wygląda przeciętnie, ale w ruchu, przed kamerą, coś cudownego.