Peter MensahI

Enzo Patnogon

7,2
5 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Mensah

Peter Mensah podkładał głos Zach'owi Hammond'owi w grze dead space :P widziałem go tylko w spartacus'ie ale od razu go poznałem :D

kamyk_ns_wp

Też w to grałem ale nie poznałem go komu on tam dawał głos temu głównemu? teraz będę miał na dniach dead space 2 nie mogę się doczekać na wkrętke polecam Pandorum film o podobnym klimacie...

Killer_Klown

Jak mogłeś go nie poznać? Ja nawet nie zwracałem uwage na głos ale na to jak bardzo podobna jest postać hammonda do tego aktora.-_-

pacho15

gram w dwójkę dead od paru dni jest gruba nieee 2 dvd jaka długa musi być i dobrze:) dzieci zmutowane i w ogóle jest RAW! rasowy horror polecam totalnie!!!
Uwielbiam sobie tunningować bronie i w ogóle zakupy robić zawsze mam rozkmine czy węzeł wykorzystać na warsztacik czy drzwi, które można tylko nim otworzyć... no co? :) taka rozkminka z mojej strony

pacho15

Ja poznałem gościa już gdy wygadał pierwsze zdanie w DeadSpace. Szkoda że zginął zabity przez tego przerośniętego kosmitę, chętnie posłuchałbym jego głosu jeszcze w dwójce.
A co do roli w spartakusie: mistrzostwo!

użytkownik usunięty
Killer_Klown

http://www.comicbookmovie.com/fansites/joshw24/news/?a=9261

Thx Creo90 good stuff film ds dobrze zrobiony to by było coś nieee...

kamyk_ns_wp

jak oglądałem Spartacusa to mówiłem gdzieś tą buzie widziałem, i widziałem ją w 300 - aktor niesamowity ale jakoś w mało filmach gra i szkoda bo to naprawdę dobry aktor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones