Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Marny aktor, marne role, a oni go kreują na jakiegoś co najmniej polskiego Ryana Goslinga- łamacza kobiecych serc. Jak dla mnie to on przypomina co najwyżej osiedlowego bezdomnego. Całe szczęście, że to nie Krzysztof Ibisz i on nie młodnieje, tylko się starzeje. Niedługo jedyne w czym będzie mógł zagrać to reklama Eurobanku. Jak na jego predyspozycje to idealnie dla niego. Także życzę mu dalszych "sukcesów" zawodowych. Im więcej takiej żenady, tym szybciej się nim znudzą :D

sandra_Debska

Na szczęście ten marny aktorzyna gra tylko w beznadziejnych komediach romantycznych, które oglądane są tylko przez znudzone kobiety. Kiedy widzę go na ekranie to wiem, że będzie beznadziejnie. Nie wiem kto pozwala mu grać. Jego „kariera” powinna się skończyć na reklamach parówek.

olekczerwony

No dokładnie!
Jak ja nienawidzę polskich komedii... Chyba najgłupsze na świecie. Aktorzy marni, teksty marne :P
A jakby on reklamował parówki to by im nieźle spadły słupki sprzedaży. Ja bym takich parówek na pewno nie kupiła :D Mógłby ze mną siedzieć przy śniadaniu. Od razu by mi się jeść odechciało i wreszcie bym tą dietę zaczęła :DD

sandra_Debska

Dziwię się, że takie opinie spotykam na nie byle jakim bo gromadzącym znających się na rzeczy internautów. Komedii z jego udziałem można nie lubić, ale krytykować aktorstwo tego jednego z najlepszych polskich aktorów?!

Wydmin

Kurcze, to nie chodzi o to ze ja komedii nie lubie. Dla mnie on jest troche za sztywny. Po prostu widac, ze gra. Dla aktora jest wazne tez to, zeby dobierac role do ktorych sie pasuje, a nie lapac kazda okazje na wystep. Na przyklad w 'Przepisie na zycie' podobalo mi sie jak gral. Ale reszta to raczej nie dla mnie..

sandra_Debska

Ja nie mam odczucia, że gra, choć być może on jest bardziej "poważnym" aktorem niż komediowym. Pełnym omnibusem jest Stuhr senior, on potrafi grać poważnie i komediowo na takim samym poziomie, albo Fronczewski.--A może twoje odczucie, że Adamczyk gra wynika z tego, ze zapamiętałaś go głównie jako poważnego Chopina albo JP 2 i teraz komiczność wywołuje złudzenie, że to nieprawdziwy Adamczyk? Mnie przy "Nie kłam, kochanie" do fotela przykuł właśnie sam Adamczyk (przypadkiem trafiłem na ten film, bo nie oglądam komedii romant.), a nie tak bardzo ładna Żmuda-Trzebiatowska.

Wydmin

Właśnie ja go w takich poważnych filmach już kompletnie nie trawie .. :/ Jak dla mnie wybranie go do roli Jana Pawła II. było największym błędem w historii polskiej kinematografii. Nie wiem, może to dlatego, że wcześniej oglądałam film z genialnym Jonem Voigtem.. Do Chopina już mi bardziej pasował, chociaż film mi się kompletnie nie podobał. On sam jeszcze nie był jakiś tragiczny. Ale wydaje mi się, że do roli kobieciarzy w komediach romantycznych powinni wybierać jakich przystojniejszych mężczyzn. Niestety Bóg poskąpił mu wyglądu na tyle, by mógł grać łamacza serc. Nie wiem.. Za dużo zagranicznych filmów pojawiło się w telewizji i mamy taki wybór, że ci nowi polscy aktorzy wypadają po prostu blado.
Co do Stuhra i Fronczewskiego się zgadzam ;) Świetny aktor odnajdzie się w każdej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones