Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Nie dziwię się, że obsadzają Pana Piotra gdzie popadnie: nie gwiazdorzy, jest wyluzowany, wesoły, zawsze przygotowany, chętnie robi zdjęcia na planie. Dobrze się z nim pracuje, dlatego "go" biorą. Byłam i widziałam. Bardzo pozytywny aktor.

Aneta_62

to prawda to świetny aktor, podoba mi się w rolach komediowych świetnie zagrał w ,, Mayday " , w ,, Przepis na życie ", ,, Chopin pragnienie miłości ". Poza tym to nie tylko świetny aktor ale też świetnie śpiewa co udowodnił to w programie ,, Śpiewające fortepiany " zasiadał tam w 2002 roku przy białym fortepianie z Panią Katarzyną Groniec i szkoda że nie zaśpiewali w duecie poza tym programem. Pan Piotr jest też świetny w dubbingu. 4 lata temu zdobyłam autograf Pana Piotra drogą listowną podpisał mi jedno moje dołączone zdjęcie, i drugie podpisał dołączone od niego i napisał mi list na kartce papieru to nie tylko świetny aktor ale i wspaniały człowiek.

Aneta_62

Jako aktor nie jest zły, ale powinien się skupiać na ambitniejszych rolach, jak np. Tomasz Kot lub Robert Więckiewicz. Gdyby nie popadł w komercję i nie przejadł się ludziom, to miałby lepszą opinię. Trochę go szkoda

użytkownik usunięty
Aneta_62

Jest dobrym aktorem,ale przejadł się ludziom tak samo jak Karolak,Kurdej-Szatan itd z racji,że jest go pełno i zmarnował się grając w głupawych komedyjkach,czyli przyjmowanie wszystkiego co popadnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones