Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Nie wiem, co się dzieje z naszym kinem, ale zacząłem ostatnio odnosić wrażenie, że we wszystkich filmach grają cały czas te same osoby i oczywiście prym wiodą tu takie gwiazdy jak Adamczyk, Karolak, Kożuchowska czy Kot. Czasem grają w kilku serialach na raz, a jak pójdziemy na premierę jakiegoś polskiego filmu, na pewno będziemy mieli okazję ujrzeć ich na ekranie. A czemu by nie dać szansy młodemu pokoleniu? Utalentowanemu? Poza tym poziom aktorski w dzisiejszych produkcjach jest bardzo niewymagający. No i oczywiście zamerykanizowane komedia, w których po 5 minutach można przewidzieć zakończenie. Oczywiście zdarzają się dobre komedie, ale to niestety rzadkość. Jest późno, chce mi się spać, ale kiedy jutro rano wstanę i włączę telewizję, niestety znowu ujrzę twarz jednego z ww państwa.

JenZi

Ja odnoszę takie same wrażenie. Dlatego zrezygnowałam z oglądania polskich filmów, a innym proponuję to samo :)

użytkownik usunięty
JenZi

Nie tylko ty odnosisz takie wrażenie. Wszędzie te same mordy. Powiem Ci jak to wygląda: idzie sobie wesoła grupka gimnazjalistów na Ciacho czy inny wyjazd integracyjny pośmieje się i poleci innym znajomym na podobnym poziomie. Idzie sobie para 20-latków facet-kobieta on pyta:"na co chcesz iść" ona:"hmmm nie ma dużego wyboru, (oboje nie są zbyt wymagający) może choć na ciacho co prawda dość mam tych samych aktorów grających w tym samym filmie, ale może będzie śmiesznie" i idą. Idzie para dojrzałych ludzi, od roku- dwóch nie byli w kinie on: "na co idziemy?" ona: "Ja bym poszła na jakaś polską komedię, dobrze obejrzeć jakiś dobry polski film." Biedaczka nie wie, że obecnie nie produkują polskich dobrych filmów...
I tak to się kręci. Ja nie chodzę w ogóle na polskie filmy z udziałem zakazanych mord. Gdyby większość postępowała tak jak ja to w końcu przestaliby produkować te badziewia. Niestety wciąż jest popyt na durne polskie komedie z Szycem, Karolakiem, Adamczykiem itp itd.

JenZi

Ale Karolaka nie przebije. A jako aktor jest o wiele lepszy.

JenZi

Wywalić TV na śmietnik, na polskie durne nowe produkcje nie chodzić i obejrzeć na dvd jakiś dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones