Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
40 298 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

nie wiem co wy w nim widzicie. no ale dobra, gra nienajgorzej, ma chlopak swoje 5 minut. potem, jak to zwykle bywa, zaponmi sie o nim. i dobrze.

antek

hmmm, czy beznadziejny... cóż, nie wiem, bo nie uważam się za aż taka znawczynię sztuki aktorskiej, ale wypowiem moje osobiste zdanie.
Piszę je tu, bo widzę, że jest już zaczęty niezbyt entuzjastyczny wątek odnoszący się do tego aktora. Dla mnie Piotr Adamczyk jest po prostu mdły - taki typ - chodzi mi zarówno o sam wygląd jak i sposób gry. Podkreślam, że chodzi mi o mój osobisty odbiór, a nie ogólnie o ocenę. Jak dla mnie, gra w sposób nieciekawy, a widziałam go już w kilku rolach. Cóż, rzecz gustu :)

Tosia_Lutka

Ja osobiście widziałam chyba wszystkie filmy, Teatry TvV, i kilka spektakli w teatrze z tym aktorem. Myślę, że żeby już kogoś oceniać to moznaby chociaż napisac po czym tak się sądzi. Owszem. Bardzo lubię tego aktora, i chociaż wiem dlaczego zagrał w serialach i ile mu to dało, nadal uważam, że były to dla niego złe wybory chociażby z tej strony, że w żadnym serialu nie pokazał siebie. I tu przyznam był nijaki. Z drugiej strony został zauważony, dzięki serialom zagrał Chopina i Papieża. Chłopak potrafi się tak bardzo wcielić w różne role, że zupełnie nie czuje się, że przed chwilą widziało się go w roli zupełnie innej od tej.
Dobra trochę namotałam, to z głodu;-) Ale kto wie o co mi chodzi ten wie.
Ufff i takie jest moje osobiste zdanie.

antek

Ja bardzo lubię P. Adamczyka. Jest świetnym aktorem, jeszcze nie widziałam go w teatrze, ale oglądałam kilka spektakli w teatrze telewizji z nim w roli głównej. Moim zdaniem potrafi się wcielić w różnych bohaterów, zarówno dramatycznych jak i komediowych.

antek

zgadzam się z opinią, że jest absolutnie mdły

antek

Dla mnie w filmach jest anielsko sympatyczny nawet w rolach złych ludzi. Jest wspaniałym i pracowitym aktorem, a jako człowieka to lubię go za pewność siebie, słodkość, elokwencję, maniery i wygadanie, a mam dość tej fałszywej skromności. Jakby bolało go, że jest uwielbiany i popularny. A podobno na pierwszym miejscu ceni szczerość - ja chciałabym żeby okazał jak jest dumny z siebie, a on bez przerwy siebie krytykuje ! Mdły nie jest na pewno, bo miło się go ogląda i jest dla mnie jednym z najprzystojniejszych i najlepszych aktorów na Ziemi.

hussy1

Również jestego zdania, że P. Adamczyk jest mdły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones