Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

.........................Wchodzi Piotr Adamczyk do ogrodniczego i mówi:"Poprosze 5 worków ziemii, tej ziemii"
i jak dobre ? dla mnie średnie :)

fryh

mi się podoba, nawet bardzo
na pewno bardziej niż sam P.A

użytkownik usunięty
fryh

Yyyyyy......Nie kapuję...Wytłumaczy ktoś...? ;) Pozdrawiam :)

to jest dowcip wyrwany z kontekstu
to było u Kuby Wojewódzkiego, Maciek Stuhr to opowiadał.
Że nie jest dobre jak aktor sie bardzo przywiąże do roli
[tu pada kawał]
a chodzi o to że Piotrek grał papieża, a JP2 powiedział "niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi, TEJ ZIEMI"
i to jest nawiązanie do tego własnie.

użytkownik usunięty
stachoo0

Aaaaaaa, rozumiem :) Dzięki wielkie :)
A kawał średni...:/

.. :/ jesli ktos mnie zna to wie ze Piotr Adamczyk to jeden z moich ulubionych aktorów:)
no mimo to podoba mi sie ten dowcip..
a c do Stuhra to jezeli aktor gra role wielkiego człowieka, który zapisał sie w historii jako dobry i wspaniały, to nieznaczy ze od razu przywiązuje sie do te roli.. zauwazyliscie ze inni aktorzy ciagle dogryzaja ma głupimi tekstami? ja uwazazm ze mu zazdroszcza bo sami nie mieli jeszcze w zyciu tak wielkiej roli.
jakby ktos chciał popsiupsiać na temat Pana Piotra to zapraszam. http://www.piotradamczyk.fora.pl/ fajna atmosfreka

fryh

Chciałem tylko powiedzieć, że to nie jest dowcip tylko autentyk, który opowiedział Sthurowi, Kotowi i pewnie wielu innym Piotr Adamczyk. Nikt mu tym nie dogryzał, sam się złapał na podobieństwach z rolą Jana Pawła i sam żartuje na ten temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones