Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
40 298 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

obżydł mi ten koleś jak kocie gówno

wrzos80

mi obrzydło całe polskie kino

wrzos80

mi tez obrzydł.. w szczególności za grę w reklamach 1/10

wrzos80

1/10 - zdobył moją chwilową sympatię rolą papieża kilka lat temu, ale zaraz potem znowu zaczął grać w głupkowatych polskich nieudanych komedyjkach.

Rola "ŻABCI" z "przepisu na życie" tak durna i denna , że szkoda gadać.

asia_92_12

Asiu, tym tekstem o roli "ŻABCI" rozbawiłaś mnie do łez :D:D:D. Nawet nie pamiętam imienia bohatera, bo zawsze było tylko to "Żabciu":D:D.

Martin_Eden

Ja też nie pamiętam :D
Mnie również rozbawił temat @dddolo -> "Strach lodówkę otworzyć, bo może się tam franca czaić." - myślałam , że płuca wypluję :D

wrzos80

Gość zalicza wszystkie reklamy jak leci. Obrzydło mi oglądanie Tv bo co chwila jest Adamczyk w jakiejś reklamie, jak nie banku to innego badziewia. Wszędzie go pełno. Można o nim powiedzieć, że to już jedynie aktor reklamowy i nic więcej. Najgorsze jest jednak to, że wciska ludziom te płatności elektroniczne, które eliminują gotówkę z obiegu co jest cholernie niebezpieczne w dzisiejszych czasach dominacji banksterów wymuszających nawet już od rządów aby były dotowane z budżetów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones