
Jakie są Wasze opinie o albumie Vanillek "Encore"? Udana reaktywacja girlsbandu czy nie? Jakie utwory podobały Wam się najbardziej? Mi do gustu przypadło przede wszystkm "No regrets" a z pozostałych: "Faith", "I miss you like hell", "Incredible", tytułowe "Encore" i "Gotta get it right" - ja kiedyś tego zespołu bardzo...
więcejGeneralnie nie jest to muzyka za którą przepadam (wolę Miley Cyrus czy Amy Diamond), ale czasami lubię ich posłuchać. Pierwszy raz usłyszałam je na Eurovizji i dosyć mi się spodobało, odtąd śledziłam ich karierę przez internet, słuchałam ich piosenek na Youtube aż w końcu kupiłam sobie płytę "Love Is War" która moim...
więcej