Pola Raksa

Apolonia Raksa

7,9
4 840 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pola Raksa

Nieciekawa pospolita uroda, nie rozumiem tych zachwytów nad nią. A uzębienie miała tragiczne co widać w filmie Przygoda z piosenką. Grała też bardzo sztucznie.

biedronka60

Jesteś biedronką, nie docenić takiej pięknej urody , za mała jesteś żeby to ogarnąć.

nathalie34

Starzeje się kobiecina i hejtuje nawet gwiazdy powojennego kina.
Lekko smutne.

marcin261287

Zgadzam się ,żałosne !!!

nathalie34

A dlaczego nie wolno mi mieć własnego zdania? Mi się ta aktorka nie podoba ani jako aktorka ani jako kobieta. I ta jej szpara z boku w uzębieniu nie dodawała jej urody. Była bardzo pospolita a okrzyknięta że niby najpiękniejsza. Mam prawo do swojego zdania.

biedronka60

Tylko, że nieco mylisz pojęcia. Oczywiście, że wolno Ci mieć swoje zdanie, wolno Ci je wygłaszać i może Ci się nie podobać. Jednak to nie to samo, co kategoryczne stwierdzenie, że Pola Raksa ma nieciekawą, pospolitą urodę. Wprawdzie kwestia urody jest mocno subiektywna, ale są pewne kryteria i no cóż... za cholerę nie uznałbym jej za pospolitą.
Masz swoje zdanie, spoko szanuję to. Ale całkowicie się z nim nie zgadzam. Według mnie, śliczna kobieta, która do tego ładnie się zestarzała.

michael_g

Wypowiedziałam się we własnym imieniu a nie w imieniu innych. Może zabrzmiało to kategorycznie ale to tylko moje własne zdanie.

marcin261287

Ani się nie starzeję ani nie hejtuję tylko mam swoje zdanie do którego mam prawo.

biedronka60

Wstaw swoje zdjęcie do porównania.

biedronka60

A mnie się wydaje, że dzisiaj większość ma już oczy przesłonięte sztucznymi, idealnymi panienkami z mocnym makijażem itp, dlatego tak ciężko docenić naturalną, dziewczęcą urodę.
W dzisiejszym świecie już nie do pomyślenia, żeby mianem ,,pięknej" określać osobę która ma chociaż jakikolwiek mały defekt, bo przecież trzeba być wymuskanym i błyszczącym.
Ja zdecydowanie jestem za tamtejszymi kanonami. Świeżość, naturalność, dziewczęcość, usmiech.

ariadnak

Po prostu mi sie nie podoba i tyle czy to coś złego? Po prostu nie rozumiem mówienia że była taka piękna. I nie chodzi o makijaż itp, po prostu miała mało ciekawą urodę MOIM zdaniem.

biedronka60

Moim też..

ariadnak

Dokładnie. Plastik wszędzie. Wystarczy spojrzeć na Lindsay Lohan. Jako nastolatka, była naprawdę fajna. A teraz, to jakiś botoksowy potworek...

biedronka60

pora na zmianę podpaski

biedronka60

Bied roncia na starość straciła wzrok i dobry smak. Pomijam, że masz prawo do swojej oceny ale powinna być ona obiektywna a nie jest. Oceniłaś jeden film, który jest bardzo dobry lecz ty w ramach buntu dajesz mu 1 pkt. Albo nie znasz się w ogóle na kinematografii albo lubisz być złośliwia. Nudzisz się w domu więc czekasz na komentarze bo wiesz że swoimi wypowiedziami budzisz kontrowersje.
Na necie nazywają to karmieniem trola. Sam w to niepotrzebnie wszedłem.

carmen8_fw

To ty trolujesz i obrażasz, nie masz poszanowania dla opinii innych. Dla mnie ten film jest slaby. Nie potrafisz dyskutowac w kulturalny sposob to lepiej wogole sie nie odzywaj, jestes zwyklym burakiem, zglosilam twoj profil adminowi.

carmen8_fw

Zresztą naucz sie czytac ze zrozumieniem. Nie oceniłam filmu i nie dawalam mu punktacji tylko napisalam ze Pola Raksa mi sie nie podobala z wyglądu. I mam prawo do swojej opinii bez ataku trolla.

biedronka60

To jest forum filmowe a nie miss Polski. Poza tym nie unoś się bo Ci żyłka pęknie. Gdzie tak Cię bardzo obraziłem? Ja tę zgłosiłem Twój profil bo obrażasz ludzi. Jesteś zwykłą hipokrytką. Zwracasz komuś uwagę a sama jesteś niewychowana.

carmen8_fw

Obraziłeś w pierwszym poście. Jesteś zwykłym facetem bez klasy i kultury osobistej. Nie dyskutuję z osobami o tak niskiej kulturze jak ty.

biedronka60

Twoja kultura za to sięga podłogi. A burakiem to możesz być sama damulko.

carmen8_fw

Jak każdy prymityw musisz mieć ostatnie słowo, moje zdanie na twój temat już wyraziłam.

biedronka60

Jak każdy prymityw próbujesz mieć ostatnie słowo. Jesteś starą hipokrytką. Płaczesz, że ktoś cię obraża a sama zachowujesz się jak chamka.

carmen8_fw

Sam jesteś starym hipoktytą, ja nigdzie nie podałam mojego wieku, brak ci kultury. Zaden facet na poziomie tak by się nie odezwał do kobiety po prostu by nie napisał nic. Zal mi osób z twojego otoczenia, zresztą na pewno nie masz przyjaciół. To forum to nie bazar różyckiego więc przyhamuj z tymi inwektywami.

biedronka60

Nie ucz kultury kogoś jeśli sama jej nie posiadasz. Od buraków wyzywaj swoją rodzinę. Popatrz na swoje posty a potem pisz te bzdury. Masz chyba amnezję, że zapominasz o tym co wcześniej napisałaś.

carmen8_fw

Po przeczytaniu całej konwersacji zgadzam się z Tobą carmen. Pani Biedronka jest niewychowana.
Nie wiem czy nazwałabym Polę pięknością, ale zdecydowanie była jedną z najbardziej uroczych istot na tej ziemi :)

naniczka

Ty też jesteś nieciekawa z urody i sama jesteś niewychowana, czytaj ze zrozumieniem bo tego nie potrafisz.

carmen8_fw

Bo od pewnego czasu hołduję zasadzie że chamstwo za chamstwo. Szkoda że nie wiać tu moderatora który powinien blokować takich ludzi jak ty.

biedronka60

No i wszyscy czekamy na Twoje zdjęcie biedronko60. Nie bój się opinii innych, bo przecież każdy ma prawo do własnego obiektywnego, bądź subiektywnego zdania. Kto wie? Może zaskoczysz wszystkich pozytywnie swoją boską urodą skrywaną przed światem?
A Pola Raksa była i jest piękną kobietą, do tego z klasą i jakimś takim szlachetnym sposobem bycia. Ma 73 lata, a i tak chętnie umówiłbym się z nią na kawę.

paolo1976

Ja nie jestem osobą publiczną, skoro Pani Raksa nią była to musi się liczyć ze ktoś napisze że mu się nie podoba z wyglądu. Sądzę że Pani Raksa by się z Tobą nie umówiła bo w przeciwieństwie do ciebie miała klasę.

paolo1976

Biedronka ma lat 60 i zazdrości urody Poli Raksie :)

carmen8_fw

Mylisz się jestem młodą osobą. Nie bede zniżac się do twojego poziomu.

biedronka60

Nie jesteś mężczyzną,nie tobie oceniać czy Pola Raksa, była, jest Piękna.Ja jestem i mogę.W oczach zwykłego statystycznego samca 100/10:).

Migotek

Napisałam że mnie się nie podoba, Tobie może się podobać. Mimo że jestem kobietą to niektóre kobiety mi się podobają a niektóre nie. Ale oczywiście Ty patrzysz męskim okiem ;)

biedronka60

Takie mam Oko:). Pozdrawiam Cię serdecznie!Wszystkiego dobrego i spóźnione ale szczere życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Migotek

Dzięki Migotek. W przeciwieństwie do niektórych potrafisz dyskutować i nie obrażasz kogoś za to że ma inne zdanie niż Ty. Dzięki za życzenia, pozdrawiam :)

Migotek

Ale za to bardzo podobała mi się Dymna, była moim zdaniem piękną kobietą. To nieprawda że jako kobieta nie potrafię docenić urody innej kobiety jeśli mi się podoba :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones