Rachel HendrixI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1119853/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":373,"rate":7.882037533512064,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/1119853/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,9
373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Hendrix
  • Rewelacyjna kreacja w tym filmie. Nie mogę uwierzyć, że od 2009 zagrała tylko w jednej produkcji. Nie oglądałam innych ale tu jestem pod ogromnym, ogromnym wrażeniem.
    Rola niezwykle wymagająca. Choć było wiele patetycznych scen(co jest dość typowe dla dramatów z USA), to wciąż pozostała naturalna. Autentyczność jest bardzo istotna, ponieważ sprawiła, że jesteśmy w stanie jej uwierzyć. Uwierzyć postaci i jej historii.
    Niesamowite, mam nadzieję, że zobaczymy ją w czymś jeszcze.

  • oneday ja nie uwierzyłabym w jej autentyczność gdyby wcześniej grała np komediach, kojarzyłaby mi się tylko z nimi

  • monika199406 Troszkę inaczej na to patrzę. Bo właśnie praca aktora polega na ciągłej zmianie wizerunku i wcielaniu się w różnorodne postacie. Więc nawet jeśli ktoś ma na swoim koncie wiele skrajnych kreacji, staram się patrzeć na nie indywidualnie i w żadnym wypadku ich ze sobą nie wiązać :) Trochę inaczej jest z serialami. Jeśli jeździ się z planu na plan, często postacie różnią się tylko ubraniem, a aktor nie dodaje nic od siebie. Wtedy z autentycznością rzeczywiście może być problem :)

  • oneday Może i praca polega na zmianie ale nic nie poradzę na to jak ktoś mi się kojarzy, 2 lata temu miałam przykład kiedy oglądałam 1920 Bitwa Warszawska, film może i nie był zły ale Borys Szyc kojarzył mi się z komediami w których grał mało inteligentne role ...

  • oneday Wygląda jak gwiazda porno a grała w (beznadziejnym swoją drogą) "dramacie" October Baby. Don't get it.