Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
90 005 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes

uważam że za role Lorda Voldemorta powinien dostac oscara:D:D

VincentVanDort

Taaak, swietnie zagral sami wiecie kogo ;) ,ale pomyslalem ze troche bardziej podobny bedzie do samego Vol...ekhem znaczy sie sami wiecie kogo ;]

monhamen

Za tą rolę Oscara?Chyba nie oglądaliście innych filmów z jego udziałem np. Angielskiego pacjenta czy Kropli słońca.Tam dopiero pokazał co potrafi :)))

VincentVanDort

O tak, zagrał świetnie.
Reżyser mówił, że "był naszym faworytem. Szczerze mówiąc, jedynynm kandydatem" . I dobrze ;)

lilith_7

Eeeeeeeee tam. Spodziewałam sie że Voldemort będzie bardziej przerażający, a tu taki zawód... Przecież on nie wygląda ani trochę strasznie! To nie jest Voldemort. Chociaż zagrał bez zarzutu, ale ten wygląd........... Cóż nie jego wina.

Izu17

Ach ten wszechobecny pogląd że zło jest brzydkie... Jakby było odtrzucające to żylibyśmy w naprawdę idyllicznym świecie.
Właśnie powinien być przystojny! i to nieziemsko. Jego uroda powinna przywodzić na myśl coś niepokojąco nie z tego świata :)

Liriel_

Voldemort to nie jest oscarowa rola... Oscara to on powinien dostać za np. Wiernego Ogrodnika

bebronka

HP to film głównie dla dzieci, więc Voldemort nie mógł być jakiś barrrrdzo przerażający. Ale niezła jest teoria, że powinien być bardzo przystojny. Chociaż było by trudniejsze do wykonania... ;)

shamrock_2

przecież voldemort nie był taki brzydki tzn. potem jak sie odrodził to był, ale przed tem był nawet niezły! http://movies.warnerbros.com/pub/movie/potter2/hp2_early/images/HP2SP-2935.jpg

VincentVanDort

Wydaje mi się, że Oscara prędzej dostałby za np. Wiernego Ogrodnika, ale jako Voldemort spisał się równie fantastycznie! :)

VincentVanDort

Sieroty siedzą w tej komisji oskarowej. Nie dali oskara za Angielskiego pacjenta czy Wiernego ogrodnika, to za Voldemorta mu nie dadzą:(

VincentVanDort

Tak powinien dostać Oscara. Jak najbardziej !!!!!!

VincentVanDort

Ja myślę,że Oscara powinien dostać za "Listę Schindlera",bo spisał się tam naprawdę super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones