Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
89 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes

Jestem jego początkową ,,fanką'',nie oglądałam z nim zbyt dużo filmów.
Kiedys leciał w TV wierny ogrodnik,no ale nie oglądnęłam bo byłam poza miastem;(
Tak praktycznie to nic z nim nie oglądałam no chyba ze Pottera.No i właśnie tam go polubiłam i czy ktoś mógłby polecić jakieś filmy z jego udziałem. Z góry dzięki.


poDEPPtana

Bodysnatchers

Mogę Ci polecić filmy: "Wierny ogrodnik"(ach,ten Heathcliff;-D),"Angielski pacjent"(nominacja do Oscara w kategorii-Najlepszy aktor pierwszoplanowy),"Lista Schindlera"(nominacja do Oscara w kategorii-Najlepszy aktor drugoplanowy),"Czerwony smok" oraz wspomnianego przez ciebie "Wiernego ogrodnika"- to wg mnie naprawdę piękny film:-)

Bodysnatchers

Ja polecam Listę Schindlera oraz Czerwonego Smoka, to moje ulubione. Przy okazji aktor niezwykły, z niesamowitą urodą. Jeden z ulubionych. Wprost przepadam:)

Pozdrawiam:)

Mittron

Dzięki:):):)
Napewno się zaopatrze:D

Bodysnatchers

Ja polecam oczywiście Wichrowe wzgórza ma tam nieziemskie oczy oczywiścied Liste Scindlera i Oscar i Lucinda oraz Angielskiego Pacjenta!!! Wszystkie jego filmy są wspaniałe
Pozdrawiam

Bodysnatchers

Dopiero zauważyłam jaki głupi błąd zrobiłam:-) Miało być, że polecam "Wichrowe wzgórza" (ach ten Heathcliff;-D), a nie tak jak napisałam "Wierny ogrodnik". Ten film też ci poleciłam, ale później, a wiadomo, że Heathcliffa zagrał we wspaniałych "Wichrowych wzgórzach";-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones