Rammstein

9,6
11 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Rammstein

Skończyła by sie pewna epoka.
Nowa wokalistka Nightwish ...... nie dorównuje niczym Tarji.

TOMASZ26

Dokładnie. Tarja miała głos i klasę. Nie mam nic do Anette, ma dość ładny głos ale nie nadaje się do Nightwish, w ogóle do żadnego metalowego zespołu. Tarja czarowała głosem a Anette tego nie potrafi i jej odejście niestety zakończyło najlepszy czas dla tego zespołu.

A co do Tilla to on nie może odejść... Nie znajdą już tak świetnego gościa na jego miejsce... Mam tylko nadzieję że facet zmieni zdanie bo w przeciwnym wypadku to będzie koniec. Tylko jak on chce odejść? Przecież na jesień planują trasę koncertową promującą nową płyte! Wiec może to plotki.

TOMASZ26

chyba by mi pikawa siadła gdybym się dowiedziała, że Till na stałe odchodzi z Rammstein!

TOMASZ26

Całe szczęście to plotka. Stara zresztą, ale ja przeczytałam o tym niedawno. Już została zdementowana więc spokojnie :))

użytkownik usunięty
TOMASZ26

Nie ma Rammsteina bez Tilla

użytkownik usunięty
TOMASZ26

Ubolewam dość nad tym ale nie sądzisz że skoro wydali Made in Germany to chcą skończyć karierę? Jakby podsumowywali karierę
Jak wydali Mein Land , to podskoczyłem , myslałem że będzie nowa plyta
A tutaj hity 16 lat . Trochę się zawiodłem , boję sie że nic nie wydadzą

użytkownik usunięty
TOMASZ26

Gdyby komuś zielonemu na temat nightwisha pokazać np. nemo i bye bye beutiful teledysk a nie znaliby nazwy zespołu to by się nie kapnął że to ten sam zedpół 5 lat później

TOMASZ26

dokładnie

TOMASZ26

OMG... czy dyskusja na temat wokalistek NW musi przewijać się już nawet przy R+... to się robi nudne T.T

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones