Richard BrooksI

Ruben Sax

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/6334/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":272,"rate":8.235294117647058,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/6334/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":186,"rate":7.865591397849462,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/6334/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":13,"rate":8,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autor materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/6334/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"materiałów do scenariusza"}}]
8,2
272 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Richard Brooks
  • Pośmiertnie wyreżyserował Johnny B Good?

• rurabomber Nie, to kolejny błąd na filmwebie. Chodzi o innego Rycha Brooksa - takiego asfalta, który grał w Belfrze!

• Jimmy Asfalta? Weź się ogarnij.

• kangur_msc_CM Jestem ogarnięty i wyluzowany...

Do twojej wiadomości- rasistą nigdy nie byłem i nie będę; uważam takie zachowania za wyjątkowo głupie, wulgarne i przykre. Sam uwielbiam Poitera, Glovera, Washingtona i wielu, wielu innych utalentowanych aktorów, sportowców, muzyków itd... Nawet Obamę, lubię :)
    A tego osławionego "asfalta" użyłem celowo i perfidnie- wiedziałem bowiem, że wcześniej, czy później znajdzie się jakiś mądruś, który będzie mi wyjeżdzał ze swoim tanim moralizatorstwem!

• Jimmy Czyli wygrałeś.:)