Richard CoyleI

7,3
3 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Coyle
milka_27

on ma być przystojny? LITOŚCI!!!! to rewelacyjny aktor komediowy, ale o atrakcyjnośc to on się nawet nie otarł

Ruby_in_Gold

Nie wiem jakim cudem, ale ja odnajduję w nim jakiś zalążek atrakcyjności :P. W 'Going Postal' szalenie mi się podobał (nie tylko aktorsko) - ma cudny uśmiech.

Ach, te gusta... ;)

TheFuturist

TheFuturist masz u mnie plusa, za obejrzenie "Going Postal" :) Mi on w tym filmie bardzo przypominał Vincenta Cassela, co dla mnie było ogromnym plusem, bo owego uwielbiam za wygląd, aktorstwo i grację ruchów.
Nie wiem, czy któregokolwiek z nich można rzeczywiście nazwać przystojniakiem.
Richard Coyle jest po prostu szalenie atrakcyjny w klasycznie męski sposób. Rozumiem, że nie każdemu się podoba, ale powiedzieć, że "o atrakcyjność to on się nawet nie otarł" - o zgrozo... w dzisiejszych czasach chyba tylko nastolatki i niektóre kobietki poniżej 25 lat tak powiedzą. I może jeszcze te kobiety, którym odpowiada tak popularny metroseksualny typ wyglądu płci nie-żeńskiej.... No cóż, takie czasy. Ale ja to już nawet jako nastolatka nie lubowałam się w ślicznych chłopcach, a zamiast tego "zakochana" w Garym Oldmanie, który wówczas miał 41 lat i nawet wtedy trudno go było nazwać przystojniakiem.

Ruby_in_Gold

Czy jesteś waść mość mężczyzną?

milka_27

Też mi się podobuję! Okropnie. Ma to coś, co mnie pociąga. Jednak nie jestem w stanie zidentyfikować co to takiego. :)

użytkownik usunięty
kt86

Mogłabym powiedzieć dokładnie to samo! świetny aktor a do tego przystojniak :)

Podbijam temat. Mi również się podoba :-) Cholera, powoli zaczynam sądzić, że mam bzika na punkcie angielskiego typu urody, bo ilekroć stwierdzam, iż jakiś facet jest wart uwagi... Jest Brytyjczykiem :-)

użytkownik usunięty
milka_27

A ja mam mieszane uczucia ,gdy dowiedziałam się dziś ,że w Sabrinie (nowej wersji ) grał moją nie ulubioną postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones