Rick Springfield

Richard Lewis Springthorpe

7,4
419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rick Springfield

w sezonie 3. A tak nawiasem mówiąc to całkiem/bardzo dobrze wygląda jak na 60 latka

Hadrian

W 3 sezonie to nawet przez kilka odcinków grał... samego siebie.

Hadrian

No właśnie! Brak roli filmografii!! Uzupełnić!!:)

Hadrian

Niemożliwe, że facet ma 60 lat i tak wygląda... Mój dziadek, który jest od niego młodszy, wygląda dużo starzej. Masakra.

użytkownik usunięty
Demotrix

wyglada na 30-40 lat, jak ogladalem Californication to mnie dziwilo czemu Marcy mowi o idolu z mlodosci. Jak zobaczylem jego date urodzenia to mi szczeka opadla. MAGIA HOLLYWOOD ;d

heh, to prawda. Duchovny(Moody w Californication) sam jest po pięćdziesiątce a wygląda lepiej niż niejeden trzydziestolatek.

Demotrix

jestem zszokowana :P 62 lata i tak wyglądać wow i do tego fajnie zagrał :)

Demotrix

operacje plastyczne zrobiły swoje - pierwszą miał już w wieku 24 lat

johnny_dead

Otóż to, facet nie potrafi się starzeć z klasą. Widziałem go w jednym z odcinków serialu "Rozpalić Cleveland". Jego twarz wyglądała dziwnie, łatwo zauważyć, że to raczej nie zasługa dobrych genów ;). Do tego ma farbowane włosy. Żeby nie było, jestem za tym, aby dbać o siebie w każdym wieku, ale z upływem czasu też trzeba się godzić, dlatego podziwiam pod tym względem Jana Englerta, Sama Elliota czy Alaina Delona.

johnny_dead

dokładnie, w "Nigdy nie jest za późno" aż bałam się scen, w których grał, ma coś w rodzaju maski zamiast twarzy i wygląda przetragicznie... niby gładka buzia, a widać, że wszystko sztuczne

Hadrian

On w serialu "Detektyw" zagrał ciekawą rolę Dr Pitlora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones