RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

ktory z powaznych artystow nazywa swoja piosenke ... parasolka. jesli nagram siniel z pewnoscia bedzie nosil tytół pumeks, gabka bądx kalpek. jeszcze sie nie zdecydowalem. szkoda ze parasolka zajeta

James_6

"ktory z powaznych artystow nazywa swoja piosenke ... parasolka" - no wiesz, Eminem ma piosenkę pod tytułem "Wielki kutas", a potrafi być bardzo poważny: wystarczy posłuchać piosenek "Stan" albo "Rock Bottom"

Eminem11

tak eminem bardzo powazny, cpun 15 odwykow, mowi o polakach ze sa frajerami, oznajmia ludzkosci zeby sie jebali. wiesz mzoe niektore pisoenki ma powazne ale uwierz mi ze to nie jego zasluga

James_6

No jeżeli ty twierdzisz, że EminEm jest ćpunem który był na 15 odwykach, no to nie wiem - może masz jakieś kompleksy?? Poza tym już w tą plotkę która okazała się nieprawdą już nikt nie wierzy, no i poczytaj sobie (i POSŁUCHAJ) niektórych kawałków Ema zanim takie gówno napiszesz: "ale uwierz mi ze to nie jego zasluga"

James_6

O boże rzeczywiscie niesamowity problem. jak ona mogla zrobic cos tak strasznego? nazwac swoja piosenke ''Parasolka''! wiesz co jakby ludzie na swiecie mieli tylko takie problemy to byloby naprawde pieknie. Wiesz co radze zabrac sie za slownik ortograficzny bo cos z tym u ciebie kiepsko. A tak na marginesie: ty tak wszystko analizujesz? Przeciez to jasne ze piosenki popowe sa banalne i tu Ameryki nie odkryles ale zeby zaraz robic tak beznadziejna prowokacje? Ile ty masz lat 13? Zenada....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones