RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Widziałam niektóre tematy... i totalnie się z nimi nie zgadzam. Ja bardzo lubię Rihanne. Według mnie jest świetną piosenkarką. Myślę, że większość osób pisze że jej nienawidzi itp. bo zazdrości jej urody itp. A tak po za tym to jak można kogoś nie lubić bez poznania tej osoby?

paulina52

a jak można ją lubić bez poznania tej osoby ??ty się zastanawiasz w ogóle co piszesz ? czego mam jej zazdrościć ?? tego , że jak na nią spojrzę to mi się rzygać chcę ??? ile ty masz lat ?? nie rozumiem takich ludzi jak ty . żal mi cię .

Phoebe123

Lubię ją jako piosenkarkę a nie osobę... Mi też jest ciebie żal :/

Na pewno mam więcej lat niż ty :/

paulina52

Można mieć 15 lat i pisać całkiem sensowne rzeczy,można mieć 24 lata i pisać kompletne bzdury. Wiek nie ma nic do rzeczy,a z całą pewnością nie jest dobrym argumentem :"Na pewno mam więcej lat niż ty "
pozdrawiam:)

paulina52

popieram założycielkę tematu w 100%;)

Lovely_Paige

według mnie Rihanna jest beznadziejna.Jej muzyka ma w sobie coś co mnie odstrasza.Może to że sfit pop mnie obrzydza.Nie wiem ja jej nie nawidzę ale staram się wyrazić to w dość kulturalny sposób (jeśli ktoś zna moje wypowiedzi a forum HSM i Cinderella Story to wie o co chodzi).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Phoebe123

oj sorry . trochę tych żalów za dużo się zrobiło :))))))

paulina52

ej ludzie gdzie wy mieszkacie ? haha bo raczej jeszcze osoby zadnej nie spotkałam ktora nie lubi Rihanny( nie liczac mnie i mojej kumpeli) .
a co do urody... no niewiem , ja jej tam nie zazdroszcze (niewiem jak wy ale ja bym nie chciala miec 2 metrowego czola na ktorym mozna wyswietlac filmy)
co do talentu ... uwazam ze jej pierwsza plyta naprawde udana (na poczatku jej kariery jeszcze ja lubilam) teraz staje sie coraz gorsza , jej r'n'b zmieniło sie w jakis nędzny pop.
pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones