RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

jak nie wierzycie to :
http://www.kozaczek.pl/img_users/1204304231.jpg
http://www.ukaraj.pl/images/photos/1/3/1/7832/__b_c4c0e1e509f9ec29224d878a4529e0 e4.jpg
http://www.klopsik.pl/images/articles/=dark=/wpadki/518.jpg
http://www.papilot.pl/uploads/pics/dodarih.jpg

Tu dla porównania filmik :
http://www.kozaczek.pl/teledysk.php?idmov=2105&u=beyonce

Phoebe123

Co do tego obrazka: http://www.papilot.pl/uploads/pics/dodarih.jpg to powiedziałabym raczej, że to Doda odgapiła hehe:P

kysia06

A co do 3 to pierwsza podobna czapke miala J.Lo. http://www.stylistka.pl/uroda/wizaz/makijaze-na-sylwestra-i-karnawal

Twiggy

Rihanna sciagnela od Dody;-) To jest najlepsze. Pomysl dziewczyno zanim drugi raz tak sie osmieszysz.

Twiggy

to ty się bardziej ośmieszasz tym , że ją lubisz :D

Phoebe123

A gdzie napisalam, ze ja lubie? Po prostu nieznosze kiedy ktos stara sie zepsuc komus innemu reputacja falszywymi oszczerstwami.

Twiggy

Poza tym jesli czytujesz kozaczka to i jeszcze go cytujesz to szkoda mi czasu na gadanie z kims takim.

Twiggy

ja ją kocham za to co robi i jak śpiewa i co mam sie tego wstydzić...no raczej nie

kamila9393

aleś ty głupi jesteś !! to nie z kozaczka , tylko z grafiki google !! fakt , w adresie pisze ,,kozaczek'' , ale najpierw pomyśl zanim napiszesz

P.S tylko dwa zdjęcia są z grafiki...

Phoebe123

chyba , że chodzi o filmik... wtedy to tak...

Phoebe123

A nie przyszlo ci do tej pustej glowki, ze te zdjecia byly najpierw zamieszczone na kozaczku? Porazka.

Twiggy

Poza tym jak nie umiesz rozpoznawac znaczkow to ci podpowiem, ze jestem dziewczyna. Naprawde lepiej nic wiecej nie pisz. Dla wlasnego dobra.

Twiggy

nigdy nie patrze na adres , tylko na zdjęcie !! a co do znaczka : też nie patrze !

Phoebe123

To moze powinnas. Unikniesz obciachu.

<za krótki>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aleera_2

Jakis problem? Jak chcesz pogadac do napisz do mnie wiadomosc. Wyjasnimy sobie wszysko zamiast zakladac nowy temat, bo widze, ze definitywnie masz jakis problem. Sama specjalnie rozkrecasz klotnie. Ten temat jest juz skonczony. I po raz kolejny pytam gdzie niby napisalam, ze jestem jej fanka? Reakcja na czyjas glupote jest wg. ciebie tego oznaka? Jak wszystko tak sobie dopowiadasz to nie dziw sie, ze ludzie sie na ciebie wkurzaja. Ciagle prowokujesz a potem robisz z siebie ofiare.

Twiggy

Ash ma rację Doda pierwsza nosiła te buty a nie Rihanna

Krolowa_Agrafek

To akurat nieprawda. Rihanna pierwsza je miala. A nawet jesli Doda zalozylaby je pierwsza to pomyslcie troche i wyciagnijcie wniosek: czy Rihanna mogla odkopiowac je od jakiejs tam piosenkarki z Polski? Przeciez ona nawet nie wie o jej istnieniu.

Twiggy

no pewnie , że nie wie . nie wie też , gdzie była w zeszłym roku na koncercie . weź się nie ośmieszaj !

Jelly

Błagam nie mow, ze ona sciagnela te buty od Dody, bo spadne z krzesla. Nie uwierze, ze sa takie ciemne osoby. To jakis zart. Czyli chcesz powiedziec, ze ona przyjechala raz na koncert, poznala Dode i postanowila od niej sciagnac? Wybacz, ale to ty sie osmieszasz. Wy chyba nie wiecie o kim mowicie. Wpiszcie sobie w przgladarke ''Doda kopiuje'' to zobaczycie jaka jest oryginalna wasza ukochana artystka. Po prostu zalosne. Naprawde jestescie az takie glupie, ze mozna wam wcisnac byle tania sensacje? A tak propo cos dla was. Strona na waszym poziomie. Na butach nie skonczyla http://www.zeberka.pl/art.php?id=817

Twiggy

Ups. Sorry. Nie chcialam was obrazic, bo dzieci nie tykam. Lepiej dalej podawajcie sie za bohaterki z HSM i wklejajcie krytynskie obrazki na bloga. Moze jak skonczycie 13 lat to troche sie zmienicie i nie bedzieceie takie naiwne.

Twiggy

Mnóstwo jadu w paru słowach... Mów co chcesz, panna (czy tam pani, ostatnio nie jestem na bieżąco) Fenty sięgnęła dna. Z całkiem przyzwoitej wokalistki (music of a sun, a girl like me), stała się zwykłą komercyjną kukiełką wystawiającą swoje wdzięki do kamer. Straciła nie tylko godność, talent i temperamentną otoczkę, straciła duszę. Wobec takich faktów myślisz, że liczy się to w jakich butach chodzi? Cała ta wymiana zdań to farsa.

Phoebe123

"W adresie pisze..."

Tam nikt nie siedzi i nie PISZE tylko tam JEST NAPISANE!!

Marissa_5

Jak mnie to "pisze" denerwuje". Albo "włancza".

Phoebe123

"...fakt , w adresie pisze ,,kozaczek''... "

Pisze? Tam nikt nie siedzi i nie pisze, tylko w adresie JEST NAPISANE.


;/

Phoebe123

Doda lepsza niż Rihanna? mamy chyba inne gusta;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Phoebe123

Skomentowalabym ale za bardzo mi ciebie zal. Niech twoj komentarz sam swiadczy o tobie.

Twiggy

I skoro moj blog jets taki badziewny, to po co na niego wchodzisz? Moze po prostu zazdroscisz mi, ze ludzie komentuja te moje ''bzdury'', a twoje jakos nie bardzo? W sumie to nie dziwne, skoro ktos traci czas, aby przeczytac twoja notke, napisac komentarz, a ty stawiasz mu jeszcze wymagania. Troche wieecej taktu na pzryszlosc i nie rob ludziom łaski, ze pozwolisz zostawic wiadomosc. Gdybym przeczytala co mi u ciebie wolno, a co nie to tez bym cie olala i natychmiast wyszla.

Twiggy

u mnie też ktoś komentuje !
ha ha ha ! i ty nie jesteś dzieciakiem ! jesteś ! mówisz, żebym ja na twojego...ekhmmm...yyy..."bloga", nie wchodziła ? to po hu* ty wchodzisz na mojego ? zaprzeczasz sama sobie, dziecko, i to w 100% świadczy o tobie...

Phoebe123

Skoro ty krytykujesz moj blog, to chyba naturalne, ze chcialam zobaczyc twoj. Skoro kogos oczerniasz to znaczy, ze masz sie czym chwalic. I tak na marginesie. To ''dziecko'' jest juz pelnoletnie, wiec twoje dziecinne pyskowy nie robia na mnie zadengo wrazenia. Jak podrosniesz to sama zobaczysz jakie to dziecinne. Nie wiem po co sie tak produkujesz.

Twiggy

a kto napisał o blogu pierwszy?

Phoebe123

ja tam rihannę lubię, ale według mnie jej trochę odbiło z tą fryzurą ubiorę i wgl ;/.
Najfajniejsza byłą na samym początku.

Phoebe123

Jesteś żałosna, wiesz?









użytkownik usunięty
squeeze2

Jest jakaś granica między wzorowaniem się, a odgapianiem, czy też właśnie kopiowaniem, którą ona już dawno przekroczyła...
Beznadziejna panienka...

To ty jesteś żałosny, spi*rdalaj z daleka od Rihanny.
Jesteś pewnie typem bezmózga, który nie ma własnego zdania, czyta bzdurne kozaczki dla ciot i leci za tym co jest modne tak jak widać w twoim avku. Przecież jeszcze parę miesięcy temu miałeś Dodę w awatarze czyżby coś się zmieniło? Michael Jackson umarł to nagle zacząłeś go słuchać?
Żal mi cię żałosny krytykancie bez argumentów.

PsychoPunk

Popieram PsychoPunk'a.
za krótki






użytkownik usunięty
PsychoPunk

To było do mnie? Hahahahaha
<za krótki>

e?

użytkownik usunięty
PsychoPunk

PsychoPunk, nie no bo o ile wiem to ja mam Michaela Jacksona w avku, ale zmyliło mnie to, że piszesz do mnie w r. męskim, więc pytam ;D XD

Phoebe123

Ha! To jest normalny, podręcznikowy wręcz, polsko-katolicki rasizm. (Kochaj bliźniego, jak siebie samego), albo to zwykłe kompleksy, że ona jest tak znana, a ja nie, że ona wygląda tak, a ja nie, albo jedno i drugie. Ale zaczynajmy, pomimo, że dwóch zdjęć nie da się otworzyć, a filmu odtworzyć. http://www.kozaczek.pl/img_users/1204304231.jpg-kopiuje od lepszych? A kto jest na pozostałych trzech zdjęciach? Co do drugiego możliwego do otworzenia zdjęcia, to co z tego, że mają PODOBNE czapki (chyba, że tobie chodzi o kolor skóry... bo >>yntelygentna dziewucha jesteś<<)?
PS Czemu ty jej nienawidzisz?
PSII teksty typu "ona jest nieładna, gruba, nie potrafi śpiewać, etc." możesz sobie darować, bo to nieprawda.

użytkownik usunięty
squeeze2

Haha, ej Earl, czy sgueeze2 (nie sprawdzilam jaki masz teraz nick ;D)
Bez stresu człowieku, bez problemu ;D
Mam taką rade, czy propozycje jak wolisz, żebyś zaakceptował to, że nie wszyscy lubią Rihanne, będzie Ci się łatwiej żyło, serio. ;D Ja już dawno tak zrobiłam ;]

Możesz sobie jej nie lubić, twoja sprawa. Ale nie mów, że jest brzydka, bo nie jest.

squeeze2

To czy jest ładna czy brzydka to tylko kwestia gustu. Osobiście nie podoba mi się wcale, z czarnoskorych wokalistek według mnie najładniejsza jest Keri Hilson.

Phoenix22

hahah gratuluje wszystkim czytajacym pudelka kotka i inny szit

BlackRose58

Ciekawe, czy wszystkie katolickie mózgownice są tak zryte jak mózgownica Phoebe.

Phoebe123

Każdy od kogoś ściąga, więc średnio mnie to interesuje. A chyba nie sądzisz, że Rihanna zgapila od Dody?
Proszę Cię, ona nie wie, kto to Doda.

Phoebe123

oj ludzie i ta rihanna i gaga to kompletne zgapiary ..... Zamiast jakoś tak po swojemu sobie styl wyrabiać to równo zrzynają z innych aż oczy i uszy bolą :p Mogły by choć trochę własnej inwencji włożyć..... A rihanny jaokoś nie lubię i nie wiem czemu... może, dlatego że sie tak lansuje w mediach zamiast śpiewać... I ta "parasolka" no śmiech na sali heheh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones