RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

takie sobie. Jej nowe utwory stają się baardzo nudne. Teksty też nie za specjalne ("Shut up and drive" ;/) Jej.
Aha, wszyscy twierdzą, że jest śliczna. Owszem nie brzydka, ale potwornie niezgrabna.

Stacy

ehh...chyba przestane wchodzić na filweb bo na jaką artystkę nie wejdę to same obelgi piszecie, nie rozumiem po co na nią wchodzicie skoro jej nie lubicie?!

kamila9393

boszeeee idiotko co ty piszesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kamila9393

wybraz sobie ze niektorych ludzi skręca jak widzą jakoms gwiazde ktorej nie lubis i maja sobie ochote powyzywac albo jak kto woli wyrazic swoje skrome zdanie o niej. po to jest forum (od wyrazania swoich opinii) a przynajmniej ja tak mysle. noi masz odpowiedz po co to robimy .

Stacy

zgadzam sie z tobą co do tego ze jej nowe utwory sataja sie b. szybko nudne. 2,3 razy przeleci piosenka ja juz znam prawie caly tekst (chociaz nie chce go znac)i nara ... bo gdy znowu to slysze lub widze w tv to odrazu zmieniam kanał. mam dość

użytkownik usunięty
Stacy

jej pierwsza płyta nie była zła, 2 - taka w kit, 3 - dziewczyno! kto ci pisze te beznadziejne teksty?

ja jej ogólnie nie lubie. ona nie spiewa, a skrzeczy. przynajmniej na zywo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones