RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Jest bardzo atrakcyjna,śpiewać też potrafi,szkoda tylko,że w 100% jest produktem z zerową
kreatywnością,teksty jej piszą,muzykę jej robią,aranżacje to też nie jej działka.Ona ma za zadanie
tylko ładnie wyglądać na klipach i tyle.Taka plastikowa lala.

Detoksynator

Przepraszam bardzo, prawie wszystkie teksty z Rated R były jej współautorstwa, z innych albumów też niektóre były jej współautorstwa, klipy to także w dużej mierze jej incjatywa (genialna Disturbia jej w większości jej pomysłem), muzyki nie robi, fakt, ale aranżacje? no przepraszam bardzo, wiele z jej występów, ich wygląda, przebieg to jej pomysł. warto trochę poczytać

Phoenix21hp

Myślę że osobę na samej górze warto odebrać z przymrożeniem oka, bo tylko niedowartościowana istota, która zazdrości komuś sukcesu.

jesusloveshim

Wiem, że to dziwne w tym kraju, ale uczucie zazdrości jest mi zupełnie obce.Już tak mam.

jesusloveshim

marionetka Illuminatow i tyle...

użytkownik usunięty
Detoksynator

za to Wyrwał to nie plastikowa lala. Jaki hipokryta.

Detoksynator

boki zrywac ... jak ty uwazasz ze ona spiewac potrafi to ja ci bardzo gratuluje gustu ....chyba jestes gluchy... bo ja jej piosenek zniesc nie moge cos okropnego.....

paulinaf65

Pierdzielisz bzdurki.Ruhanna ma bardzo fajną barwe głosu i potrafi go używać.paulinko zaśpiewaj lepiej i wrzuć to się pośmiejemy ;)

Detoksynator

Moze i pierdziele bzdurki...
hahah ojj nie chcialbys abym ja cos zaspiewala ;)

paulinaf65

Nie no! Jeśli jej się nie podoba to jej sprawa, ale po co wmawia to tym którzy, ją lubią ;)

Detoksynator

Fakt, głos ma i to niezły, ale nie odpowiada mi jej styl, bardzo kiepskie teksty piosenek, ogólny wizerunek. Jedną gwiazdkę więcej dałem za jedyną piosenkę Rihanny, którą szczerze lubię - "Rehab".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones